10 ознак зараження комп'ютера вірусом - Комп'ютер у сучасному житті - Дитина та комп'ютер - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Дитина та комп'ютер » Комп'ютер у сучасному житті [ Додати статтю ]

10 ознак зараження комп'ютера вірусом
10 ознак зараження комп'ютера вірусом
 

Навіть якщо ви дотримуєтеся всіх найсерйозніших правил безпеки: регулярно оновлюєте всі встановлені програми, уникаєте спаму як чуми, ніколи не переходьте по підозрілим посиланням і (звичайно ж!) Використовуєте антивірусне ПЗ, - ви все ще можете повернутися в темні часи комп'ютерної ери, коли ваш комп'ютер виявляється зараженим шкідливим софтом. Але як про це дізнатися? Ось вам 10 ознак, які, звичайно, не стверджують, але цілком можуть сигналізувати про те, що ви десь підхопили заразу.

1.Несподівані збої. Якщо ви колись це відчували, то ви розумієте, про що йде мова. Система працює нестабільно, регулярно вивалюється «синій екран смерті» (привіт, Windows!) - Це червоний прапорець, який сигналізує, що щось не так. Якщо це відбувається у вас, то негайно проскануйте систему на наявність інфекцій.

2.Повільна система. Якщо ви не використовуєте в даний момент ресурсомісткі програми, але комп'ютер все одно працює повільно, то є привід задуматися, чи не заражений він чимось.

3.Надмірна активність жорсткого диска. Точно так само, якщо ви помітили надмірну активність жорсткого диска, хоча комп'ютер може і не діяти (перевірте, можливо, він просто включив систему обслуговування у фоновому режимі!), То це може бути знаком, що хтось чи щось копається у ваших файлах.

4.Дивний Windows. Якщо якісь дивні вікна спливають під час завантаження системи, особливо якщо вони перешкоджають вашому доступу до дисків, то тут щось негаразд.

5.Дивні повідомлення. Якщо під час роботи спливають дивні діалогові вікна про те, що якась програма або файл не відкриваються, то це привід для перевірки системи.

6.Підозріла робота програм. Якщо ваші програми пропадають безвісти, виявляються пошкодженими або запускаються без вашої участі і / або ви раптово отримуєте повідомлення про те, що програма намагається отримати доступ в Інтернет без вашої команди, то це серйозне попередження про те, що ваш комп'ютер заражений.

7.Мережева активність. Якщо ваш маршрутизатор постійно блимає, що свідчить про високу мережеву активность, але ви в цей час нічого не качаєте і не використовуєте які-небудь програми, яким необхідний Інтернет, то щось тут не так.

8.Нестійка електронна пошта. Якщо ваші листи не відправляються або хтось з вашої адресної книги скаржиться вам на дивні послання з вашої адреси (які ви точно не писали!), То це серйозна ознака того, що вашим обліковим записом хтось активно користується. Значить, цей хтось вкрав і ваші паролі.

9.Ваш IP в чорному списку. Якщо ви отримуєте це сповіщення, то задумайтеся, а не справа це поганих рук ? Можливо, вашу систему зламали і використовують в спамерській бот-мережі або зробили одним із щупалець хакерського інтернет-спрута.

10.Несподіване відключення антивіруса. Багато шкідливих програм для власної безпеки вміють самостійно відключати антивірусні програми перш, ніж ті знешкоджують вірус. Якщо ваш антивірус раптово перестав працювати, то це вже дуже велика проблема.

Найвірніший спосіб дізнатися, чи заражена система, - це провести її перевірку за допомогою антивірусного пакета. 

Категорія: Комп'ютер у сучасному житті | Додав: DyrenDoS (23.08.2013)
Переглядів: 3160 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1

Добавил: chulachka
Ответ: chulachka, помилку виправила. Дуже шкода, але вчителі іноді пишуть з помилками.
0

Виправте помилку: джерИло=джерЕло
Дата публикации: 23.03.2014 в 17:26 Спам
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!