850 освітян вимагали від уряду іншого життя - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

850 освітян вимагали від уряду іншого життя

850 освітян вимагали від уряду іншого життя
 

15 жовтня 2014 року відбулася солідарна акція протесту профспілок з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю у формі маніфестації та пікетування Кабінету Міністрів України.

У прес-службі ЦК Профспілки освіти і науки повідомили, що акція була ініційована Федерацією профспілок України, а участь у пікетуванні уряду також взяла делегація з понад 850 працівників освіти, учителів, викладачів, вихователів та студентів ВНЗ.

Основними вимогами демонстрантів до Кабміну стали питання захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників.

В освітній профспілці вважають, що люди обурені черговими спробами урядовців обмежити соціальні права працюючих та не можуть погодитися з антисоціальними пропозиціями, що містяться в численних законодавчих ініціативах.

Також в освітній профспілці повідомили, що обурені підвищенням тарифів, цін на товари першої необхідності та поширенням безробіття.

"Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні, транспортні послуги, товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим і дискримінації в оплаті праці працівникам бюджетної сфери та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян", - йдеться у повідомленні ЦК працівників освіти і науки.

Про результати пікетування будівлі уряду у прес-службі освітньої профспілки не повідомляють.Джерело: http://osvita.ua/news/43326/
Категорія: Новини | Додав: (15.10.2014) | Автор: Оsvita.ua
Переглядів: 617 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!