Чи зобов’язаний класний керівник перебувати з учнями в класі під час перерви - Я - класний керівник - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Я - класний керівник [ Додати статтю ]

Чи зобов’язаний класний керівник перебувати з учнями в класі під час перерви
Запитання

Чи входить до обов’язків класного керівника перебування з дітьми під час перерв та прибирання класної кімнати? Відповідь

Обов’язки класного керівника загальноосвітнього навчального закладу визначено пунктом

2.6 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 № 434. Зокрема, класний керівник зобов’язаний здійснювати педагогічний контроль за дотриманням учнями (вихованцями): статуту закладу правил внутрішнього розпорядку інших документів, що регламентують організацію навчально-виховного процесу. Функціональні обов’язки класного керівника затверджує директор навчального закладу. Їх розроблюють з огляду на тип навчального закладу та завдання навчально-виховного процесу. Згідно з пунктом 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102, ставки заробітної плати педагогічних працівників встановлюють, виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хв.). Як бачимо, короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями, є робочим часом педагогічного працівника, коли він зобов’язаний дотримуватися посадової інструкції.

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/question/42-qqqqa-16-m11-17-11-2016-chi-zobovyazaniy-klasniy-kervnik-perebuvati-z-uchnyami-v-k
Категорія: Я - класний керівник | Додав: (19.11.2016) | Автор: Педрада
Переглядів: 316 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!