Google допоможе відкрити гурток комп'ютерних наук - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Google допоможе відкрити гурток комп'ютерних наук

                                        Google допоможе відкрити гурток комп'ютерних наук

Компанія Google запустила проект CS First, що пропонує покрокову інструкцію зі створення гуртка комп'ютерних наук для школярів власними силами.

Матеріали, представлені на сайті проекту, дозволяють відкрити такий гурток будь-кому. Потрібно тільки сформувати групу учнів від 9 до 14 років і підготувати для них підключений до інтернету комп'ютерний клас.

Від звичайного уроку інформатики це відрізняється тим, що викладати пропонується не нудні і застарілі мови програмування, а нові навички для професій XXI століття.

Всього експерти Google розробили сім насичених матеріалами програм: музика, мода і дизайн, мистецтво, «сторітеллінг», створення відеоігор, дружба і соціальні медіа. Мета кожної з них - допомогти школярам самостійно створити цікавий їм проект з використанням сучасних технологій. Засоби, що пропонуються для досягнення цієї мети, - відеоуроки, завдання і роздруківки, а також навчальні плани для викладача.



Джерело: http://osvita.ua/school/46592/
Категорія: Новини | Додав: Natali (01.04.2015) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 428 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!