Яценюк пропонує обирати директорів шкіл - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Яценюк пропонує обирати директорів шкіл

Яценюк пропонує обирати директорів шкіл

Прем’єр-міністр України наголошує на необхідності запровадження конкурсів на посади директорів навчальних закладів по всій країні. Про це він заявив під час зустрічі з директорами київських шкіл, які перемогли у відкритому конкурсі на посади, яка відбулась у спеціалізованій школи №148 ім. Івана Багряного.

Директор школи №148 Сергій Горбачов є одним із керівників навчальних закладів, призначених за результатами такого відбору в Києві. Загалом директорами шкіл за конкурсом стали 22 особи, 19 – керівниками дошкільних навчальних закладів.

За словами Яценюка, запровадження в Києві відкритого конкурсу є "безпрецедентним і дуже правильним". Він повідомив, що місцева влада Чернівців також вже прийняла рішення про проведення відкритого конкурсу.

Глава уряду наголосив на необхідності запровадження конкурсів на посади директорів навчальних закладів по всій країні. На його переконання, врегулювати це питання можна рішенням Кабінету Міністрів, аби допомогти органам місцевої влади.

"Щоб це була абсолютно чітка, зрозуміла формула - який механізм конкурсного відбору, які тести і процес прийняття рішення", - сказав Яценюк.

Він підкреслив, що директори, які перемогли у відкритому конкурсі, "мають волю, бажання робити зміни і мають візію".

Зайти і проголосувати:Джерело: http://osvita.ua/school/48001/
Категорія: Новини | Додав: [ADM]Irina (03.10.2015) | Автор: Оsvita.ua
Переглядів: 468 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!