МОН працює над викриттям корупції в освіті, - Совсун - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

МОН працює над викриттям корупції в освіті, - Совсун

                                    МОН працює над викриттям корупції в освіті, - Совсун

Міністерство освіти і науки працює над викриттям корупційних схем в освіті. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час прес-конференції щодо антикорупційної діяльності МОН.

За словами Інни Совсун під антикорупційною діяльністю Міністерства освіти і науки розуміється не тільки хабарництво, а й випадки викриття та викоренення схем на вищому рівні, над якими міністерство працює вже дев’ять місяців.

Зокрема, перший заступник міністра нагадала, що минулого тижня МОН прийнято два важливих рішення. Одне із яких – ліквідація Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

"Одна із основних схем корупції – це модель закупівлі підручників. Процедура закупівлі залишалася вкрай непрозорою. Складно було поміняти людей, які започаткували та брали участь у цих процесах. Саме тому, міністерство протягом кількох місяців працювало над тим, щоб ліквідувати Інститут інноваційних технологій та змісту освіти, що відповідав за закупівлю підручників", - наголосила Інна Совсун.

Вона повідомила, що базі цієї малоефективної структури, у якій працювало 612 співробітників, буде створено дві нові фахові установи: Інститут модернізації змісту освіти, основним завданням якого буде розробка навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів, та Інститут освітньої аналітики, який забезпечить якісний збір, аналіз та узагальнення конче необхідної статистичної інформації на основі якої можуть бути прийняті концептуально нові якісні рішення стосовно реформування сфери освіти.

"Нові структури будуть містити набагато меншу кількість штатних одиниць. Для порівняння, у Міністерстві освіти і науки, на відміну від Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, працює близько 300 співробітників", - повідомила Совсун.

Інша подія, яка сталася минулого тижня, за словами першого заступника міністра освіти і науки – скасування ліцензії Київського університету культури.Джерело: http://osvita.ua/vnz/44245/
Категорія: Новини | Додав: (01.12.2014) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!