МОН визначить критерії рівня розвитку дитини - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

МОН визначить критерії рівня розвитку дитини

                  МОН визначить критерії рівня розвитку дитини

У Міністерстві освіти і науки відбулось чергове засідання робочої групи з розроблення критеріїв визначення рівня розвитку дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти та інструментарію їх практичного застосування. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У відомстві зазначають, що визначення періодів, стадій, фаз психічного розвитку особистості необхідне для створення оптимальної системи навчання й виховання, використання в повному обсязі можливостей дитини на кожному віковому етапі.

Критеріями їх визначення є системні суттєві якісні ознаки – психічні й соціальні зміни на певному етапі життя дитини.

У міністерстві нагадують, що на попередніх засіданнях було розглянуто пропозиції щодо визначення рівня розвитку дитини. Зійшлися на тому, що орієнтовні критерії мають бути лаконічними, направлені на допомогу педагогам та батькам у проведенні особистісно – орієнтованої роботи з кожною дитиною.

Під час засідання доктор педагогічних наук Галина Єльникова представила досвід використання кваліметричної моделі, як інструментарію практичного застосування при визначенні рівня розвитку дитини.Джерело: http://osvita.ua/school/45450/
Категорія: Новини | Додав: [ADM]Irina (07.02.2015) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!