Навчальний рік розпочнеться у вівторок 1 вересня - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Навчальний рік розпочнеться у вівторок 1 вересня

                                                                 Навчальний рік розпочнеться у вівторок 1 вересня

Органи управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій, а також керівники навчальних закладів мають до 31 серпня завершити набір учнів до 1-х та 10-х класів та забезпечити раціональне комплектування інших класів навчальних закладів.

Також, згідно з наказом МОН, органи управління освітою та керівники навчальних закладів мають вжити заходів щодо якісної підготовки навчальних закладів до організованого початку 2015/2016 навчального року та забезпечення належного стану цивільного захисту учнівської та студентської молоді.

Урочисте проведення Дня знань та перших уроків відбудеться у вівторок 1 вересня.

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам розпочати навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідатиме принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Однак конкретну тему Першого уроку школи визначатимуть самостійно.

Як відомо, у більшості регіонів вже відбулися серпневі конференції педагогічних працівників з питань початку нового навчального року.Джерело: http://osvita.ua/school/47657/
Категорія: Новини | Додав: (25.08.2015) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 628 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!