Present Simple: Time Markers - Уроки - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки [ Додати статтю ]

Present Simple: Time Markers

План-конспект уроку англійської мови у 5 класі

Тема: Present Simple: Time Markers

Мета:

Практична: формування та тренування лексико-граматичних навичок; розвиток навичок монологічного мовлення та фонетчнної компетентності;

Загальноосвітня: розвиток пізнавальних інтересів на основі матеріалу з теми уроку,  закріплення  знань з теми, стимулювання учнів до вивчення англійської мови;

Розвивальна: розвиток уваги, уяви, мислення, пам’яті та творчих здібностей учнів;

Виховна: виховувати інтерес до корисних захоплень

Тип уроку: урок формування рецептивних граматичних навичок

Обладнання: підручник О.Карпюк English 5, різнокольорові картки зі словами-маркерами часу (великі на дошці, маленькі для роботи в парах), роздатковий матеріал (картки із текстом), завдання для гри "What`s in your egg?"

Хід уроку

  1. Привітання

- Good morning, pupils! How are you today? Let`s sing "The Greeting Song" (учні співають пісню-привітання)

  1. Повідомлення теми та мети уроку
  2. Введення та опрацювання нових ЛО

учні отримують картки із текстом , читають та виконують завдання:

робота у парах

  1. find the time markers  in the text;

Hello! My name`s Sam. I`m from the USA. It`s my birthday today and I`m having a party in the evening. I always have parties on my birthday. I usually have a lot of presents, but sometimes I have got something special. I never cry on this day and I`m rarely sad. Birthday is the best day!

 

  1. put  the words from the hottest in its meaning to the coldest according to the colour of the card)

на партах в учнів знаходяться  маленькі різнокольорові картки зі словами-маркерами часу

(always – червоного кольору

usually – помаранчевого

sometimes – яскраво-жовтого

rarely – блідо-жовтого

never – білого)

  1. now try to translate these words and do the same task at the blackboard (використовуємо великі різнокольорові картки із словами-маркерами часу)
  2.  open your books at page 72 and read the table
  3. make up your own sentences with time-markers using the exercise 1 at page 72
  4. write down time-markers into your vocabularies
  1. Активізація нових ЛО в мовленні учнів

game “What`s in your  egg?”

для гри використовуються яйця-вкладиші від Kinder-Surprise жовтого та помаранчевого кольору . В жовтих знаходяться картки із словами-маркерами часу, в помаранчевих картки з повсякденними заняттями. Учні обирають один жовтий, один помаранчевий вкладиш, складають речення, озвучують його на клас  та перекладають. Варіантів може бути безліч.

картки з маркерами часу:

  •  
  •  
  •  
  •  

картки з повсякденними заняттями:

do lessons after school

play the piano at midnight

come to  school in time

run and jump in the classroom

help my mother to cook borsch

keep my friend`s secrets

read English books

eat in bed

speak on the phone at the lessons

sing in the bathroom

send a postcard to my Granny

say “Hello” to teachers

wear school uniform

say “Good-bye” when I go home

  1. Формування навичок ДМ

-Work in pairs again.  Exercise 4 page 71 – make up short dialogues about your free time.

  1. Формування граматичних навичок вживання Present Simple

-You can see some sentences on the blackboard. There is one mistake in each sentence. Find and correct it.

1) We sometimes  plays football at the school stadium.

2) Mary always come to school in time.

3) Dan don`t collect stamps.

4) Does they always get up early?

5) Does Adam lives in New York?

  1. Підсумки уроку
  2. Let`s make a conclusion of our today`s lesson. What words have we learned? How do we call them?

         -You were so active and smart today! Thanks for your work. You are the best!

Категорія: Уроки | Додав: [ADM]Irina (29.10.2014)
Переглядів: 1282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!