Каталог статей

Головна » Статті » Презентації та відео матеріали » Англійська мова [ Додати статтю ]

Відпочинок і дозвілля. Підтема Мій ляльковий будинок

Lesson 1
Тема: Відпочинок і дозвілля 2 КЛАС
Підтема: Мій ляльковий будинок.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні.Ознайомити з правилами вживання іменників у присвійному відмінку та з присвійним займенником «my». Навчати вживати іменники у присвійному відмінку в мовленні.
Формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати дбайливе ставлення до речей.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах, для вивчення нових ЛО.

Хід уроку

І. ПІД ГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯ ТТЯ ІН ШОМОВНО ГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання. Слайд 2
T: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
T: How are you?
Ps: Fine, thank you.
T: Sit down, please.

2. Повідомлення теми та мети уроку. Слайд 3
T: Сьогодні ми з вами будемо говорити про іграшки та вчитись розповідати про те, кому належать різні речі. Ви вивчите нові слова, будете інсценувати діалоги та грати в ігри. Як і завжди, ви продовжите вчитись читати й писати. Let’s start our lesson!

3. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Гра «Продовж».
2) Гра «Мої іграшки». Слайди 4-11

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
T: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках.
T: Давайте вивчимо нову скоромовку: «Clowns grow glowing crowns». Repeat after me.
Слайд 12

2. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
1) Учитель показує учням картки (НО2) і називає, що на них зображено, учні повторюють. Учитель прикріплює картки до дошки.
Слайди 13-16

2) Гра «Увага!».
3) Впр. 1 (с. 68). Слайд 17

4) Впр. 2 (с. 68).
Listen and repeat.

3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 3 (с. 69).
Учитель читає речення, подані у зразку до вправи, учні повторюють по два-три рази, потім ланцюжком складають подібні запитання та відповіді до малюнків вправи.

4. Фізкультхвилинка. Слайд 18
Let us clap,
Let us stamp,
Let us jump,
Let us run,
Let us sing,
Let’s have fun!

5. Навчання читання. Впр. 4 (с. 69). Слайд 19
ow, ou та wh та звуки [a], [h].

6. Письмо.
1) Впр. 5 (с. 69).
2) Гра «Напиши!».
Make up expressions. Утворіть словосполучення.Слайд 20

III. ЗАКЛЮЧНА ЧА СТИНА УРО КУ
1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 52) (усно), 3 (с. 53) (письмово). Слайд 21

2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
 Чи сподобався вам урок?
 Які завдання вам сподобались більше за все?
 Які завдання були складними?
 Чого ви сьогодні навчились?



Джерело: https://drive.google.com/file/d/0BzzpdkioYxIlaTVwWjVzTVVJdUU/view?usp=sharing
Категорія: Англійська мова | Додав: kyryliuknata (24.01.2016) | Автор: Кирилюк Наталія Юріївна E W
Переглядів: 2047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!