Слідкуйте, щоб під час перерви діти не сиділи в класі - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Слідкуйте, щоб під час перерви діти не сиділи в класі

 

 

Слідкуйте, щоб під час перерви діти не сиділи в класі

У початковій школі в місті Форт-Уерт, Техас, провели експеримент. Дитсадку і першокласникам дали по 2 п'ятнадцятихвилинних перерви на кожен ранок і вечір, щоб діти гралися на вулиці. Спочатку вчителі хвилювалися, що втрачають час, оскільки через це вони могли не встигнути пройти весь навчальний матеріал. Проте після 5 місяців експерименту, вчителі визнали, що діти, навпаки, встигають вивчити навіть більше, оскільки після відпочинку їм легше сфокусуватися на уроках.

Вчителька початкових класів Донна МакБрайд теж сильно нервувала через це, але пізніше помітила, що учні стали уважніше, вони краще слухаються, вживають більше спроб до самостійного вивчення і вирішення проблем.

В Американській академії педіатрії подібні перерви називають «ключовим компонентом дитячого розвитку». Навіть дорослим складно концентруватися і працювати якісно, коли вони прив'язані до свого робочого місця весь день. Тому смішно вимагати від дітей посидючості і уважності, не даючи їм можливості трохи розім'ятися і провітритися.

Я називаю такі перерви" перезавантаженням ". Завдяки їй дітям надається можливість краще проявити себе вважає професор Деббі Реа, яка ратує за збільшення часу для фізичної активності та ігор в школах.

Батьки дітей також помічають позитивні зміни. Деякі з них відзначили, що діти стали більш незалежним і сміливим. Адже набагато простіше знаходити друзів на ігровому майданчику, ніж тихо сидячи в класі.

Після невеликого, але регулярного відпочинку, діти вчаться продуктивніше. Коли ж вони цілий день замкнені в класі, ентузіазм швидко випаровується. Зараз дітям доводиться освоювати величезну кількість матеріалу за короткий час, і кращий спосіб допомогти їм вчитися ефективно - це давати їм час грати і просто бути дітьми.Джерело: http://bdzhola.com/news/slidkujte-schob-pid-chas-perervi-diti-ne-sidili-v-klasi
Категорія: Новини | Додав: (21.01.2016) | Автор: Бджола
Переглядів: 314 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!