У МОН вирішили визначити кращих класних керівників - Я - класний керівник - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Я - класний керівник [ Додати статтю ]

У МОН вирішили визначити кращих класних керівників

У МОН вирішили визначити кращих класних керівників

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ, яким передбачено проведення Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року".

У відомстві зазначають, що метою конкурсу є сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття.

Згідно з документом, конкурс "Класний керівник року" буде проведено серед класних керівників 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

Конкурс буде проведено у три тури, перший з яких має відбутися вже у вересні-жовтні.

Обласні конкурси відбудуться у листопаді, а фінальний – у грудні.

Організаційно-методичний супровід першого та другого турів конкурсу здійснюватимуть інститути післядипломної педагогічної освіти, а керівництво фінального туру покладено на Інститут модернізації змісту освіти.

Фінансування підготовки та проведення конкурсу, згідно з наказом Міносвіти, здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів і за рахунок коштів, що не заборонені законодавством України.

Шановні колеги! Ви можете прийняти участь у обговорення цього конкурсу, а також проголосувати за доцільність його проведення тут:(для зареєстрованих користувачів)


Джерело: http://osvita.ua/school/47898/
Категорія: Я - класний керівник | Додав: Avgustin (24.09.2015) | Автор: Оsvita.ua
Переглядів: 649 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!