Уряд ухвалив рішення про оптимізацію шкільної мережі - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Уряд ухвалив рішення про оптимізацію шкільної мережі

Уряд ухвалив рішення про оптимізацію шкільної мережі

В рамках децентралізації повноважень центральних органів влади урядом внесено зміни у порядок створення освітніх округів, а також визначено умови функціонування загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідну постанову прийнято на засіданні 20 січня 2016 року,повідомляє Урядовий портал.

В уряді зазначають, що прийняті зміни дадуть ширші повноваження об’єднаним територіальним громадам, органам місцевого самоврядування і районного рівня самим вирішувати питання структури мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

«Опорні загальноосвітні навчальні заклади, що створюватимуться на місцях, будуть оснащені сучасною матеріально-технічною базою, зокрема, кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійним обладнанням тощо. З цією метою у грудні минулого року Уряд збільшив фінансування освітньої галузі на 121 771 000 гривень», - йдеться у повідомленні.

«Прийняті рішення забезпечать потреби громадян у якісній та доступній загальній середній освіті на місцях», - запевнили у Кабінеті Міністрів.

Як відомо, наприкінці минулого року, прем’єр-міністр України висловив переконання у необхідності оптимізації мережі навчальних закладів.

«Єдиний зараз шлях переконати в тому, що треба оптимізовувати мережу, - це показати кращу школу, сильніших вчителів і кращі умови для кожного учня. І тоді батьки і діти самі зрозуміють, що це не просто установа, де отримують папірець про здобуття середньої освіти, а навчальна установа, яка дає знання і можливість потім вступити до вищого навчального закладу», - сказав Яценюк в ході одного із засідань уряду.

За його словами, на першому етапі у кожному обласному центрі мають з’явитись так звані hub schools – школи, які б продемонстрували, що таке європейська якість освіти, починаючи з будівлі школи і закінчуючи вчителями, які отримують відповідну заробітну плату і мають можливість навчити наших дітей.Джерело: http://osvita.ua/school/reform/49528/
Категорія: Новини | Додав: Natali (22.01.2016) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 1427 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2

Добавил: Kolya21071102
0

Працюю в НВК, де навчається 13 учнів у 5-9 класах, а всього по школі 17! В сусідньому селі яке входить до нашої с/р 25 учнів, школи не хочуть об'єднуватись і місцева влада не хоче 2 школи на 3 сусідніх села, де проживає не більше 700 людей. Хочуть возити дітей в інше село щоб ця проблема була головним болем іншої с/р. Було вже дві сходки громад 3 сіл, але влада не слухає і показує тільки цифри. От вам і оптимізація!
Дата публикации: 25.02.2016 в 09:32 Спам

Добавил: anzhela7208
0

Оптимізація шкіл!!!!! Закривають школи!!!! Знищують все, що ще може до цих пір,  утрималось в селі!!!  І тим самим - знищують  саме село!!!  А на зекономлені кошти придбають собі маєтки, як не тут, то на берегах морів і океанів!! Чи хочуть цього люди - нікого не цікавить! Жах!!! Ось вам і кінець світу!!!!!!!
Дата публикации: 23.01.2016 в 15:27 Спам
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!