Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки [ Додати статтю ]

Мої іграшки. У магазині іграшок. Вивчення літер Gg, Hh. Повторення за тему.
Тема: Мої іграшки. У магазині іграшок. Вивчення літер Gg, Hh. Повторення за тему.
Мета:
Практична: 1. Здійснювати усне спілкування у типових ситуаціях.
2. Повторити вимову звуків [h], [d3] у словах.
Освітня: 1. Створити умови для формування предметних компетенцій та базових компетентностей.
2. Активізувати навички вживання лексико-граматичного матеріалу теми.
3. Повторити вивченні раніше літери. Ознайомити учнів з новими літерами Gg, Hh.
Розвиваюча: 1. Продовжувати розвивати вміння монологічного мовлення.
2. Розвивати культуру спілкування.
3. Розвивати увагу, уяву та пам’ять.
Виховна: 1. Виховувати повагу до друзів та однокласників.
2. Виховувати активність та працьовитість.
Тип уроку: урок формування компетенцій та базових компетентностей.
Методи: ігровий, пояснювально-ілюстративний, інтерактивні.
Обладнання: алфавіт, картки, картки з літерами, предметні малюнки.

Хід уроку: 

I. Вступна частина.

1. Організаційна частина.

- Stand up, please!
Вчитель: Good morning, good morning, good morning to you.
Good morning, good morning I’m glad to see you.
Учні: Good morning, good morning, good morning to you.
Good morning, good morning I’m glad to see you too.
2. Мовна зарядка.
T: Let’s talk about the weather. What is the weather like today?
P: It is good/so-so/bad/cold/hot.
T: Is it raining/snowing/sunny/windy today?
P: Yes, it is./No, it isn’t.

II. Основна частина.
1. Уведення в іншомовну атмосферу

T: Let’s begin our lesson. Let’s listening the rhyme.
He has got a ball.
She has got a doll.
Children are happy.
Children enjoy.
(пригадуємо вірш)
2. Мотивація. Повідомлення теми і мети.
Teacher: Today we’ll continue talking about toys. Also, we’ll talk about toy shop. What we can buy there?
3. Активізація лексичного матеріалу теми.
1) Гра «Що зникло?»
Прикріплюю до дошки картки із зображенням іграшок і вимовляю їх назви. Учні повторюють за мною 2-3 рази. Потім учні заплющують очі, а учитель знімає 1 з карток з дошки. Учні розплющивши очі мають вказати, якої іграшки не вистачає.
2) Повторення лексичних структур.
а) Впр. 2, ст. 31 (Впр. 1, ст.49)
T: Open your book on the page 31 (49) and look to the pictures. What can you see on this pictures?
3) Повторення однини і множини іменників.
4. Вивчення літери Gg.
1) Показ друкованих літер.
2) Написання на дошці.
4) Прописування в зошитах.
Фізкультхвилинка
5. Вивчення літери Hh.
1) Показ друкованих літер.
2) Написання на дошці.
4) Прописування в зошитах.
6. Застосування знань у стандартних ситуаціях.
Опрацювання завдань в зошиті.
7. Робота впарах.
Учні створюють діалоги в парах.
What is this?
It is a ball.

III. Заключна частина.
1. Гра «Мікрофон».
T: What toy have you got?
P: I have got a doll.
T: What toy has he got?
P: He has got a ball.
2. Підсумок.
T: Thank you for your hard work. You are great today. Let’s sum up the results of our work. Here are nice prizes for you, my dear children.
Категорія: Уроки | Додав: Англ (09.02.2014) | Автор: Гаврік Людмила Віталіївна E
Переглядів: 680 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!