В Україні для учнів запровадять новий графік канікул - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

В Україні для учнів запровадять новий графік канікул

В Україні для учнів запровадять новий графік канікул

Доки українські учні відпочивають, урядовці взялися оптимізувати майбутній навчальний процес.

Міністерство освіти оприлюднило оновлені програми для 5- 9 класів, над якими робота тривала ще з лютого, - пише Експрес.

Експерти кажуть, тепер учителі матимуть можливість самостійно обирати черговість тем і розподіляти на них час, а також моделювати програму на свій розсуд.

По-новому школи зможуть визначати і структуру навчального процесу. Як варіант запропоновано триместрову систему: шість періодів навчання, тобто триместрів, чергуються із шістьма періодами відпочинку.

“Головна мета перегляду навчальних програм - усунути дублювання між предметами, прибрати зайве, дати більше можливостей формувати програму на розсуд учителя, - каже експерт Аналітичного центру CEDOS Ірина Когут.

Попередній розклад шкільних канікул за триместрами має такий вигляд: п'ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку. Скажімо, після 1 триместру осінні канікули з 2 по 8 жовтня, після 2 триместру - ще одні осінні канікули з 17 по 23 листопада. Далі - 3 триместр і зимові канікули з 27 грудня по 8 січня. Потім 4 триместр і ще одні канікули взимку - з 21 по 27 лютого. Після 5 триместру весняні канікули з 10 по 16 квітня. І після 6-го — літні канікули з 1 червня по 31 серпня.

Фахівці вважають, що така організація навчального процесу допомогла б правильно розподілити навантаження на школярів і вони б не перевтомлювалися.Джерело: http://www.volynpost.com/news/91922-v-ukraini-dlia-uchniv-zaprovadiat-novyj-grafik-kanikul
Категорія: Новини | Додав: (27.06.2017) | Автор: ВолиньPost W
Переглядів: 696 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!