В Україні можуть обмежити вік перебування на посадах у навчальних закладах - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

В Україні можуть обмежити вік перебування на посадах у навчальних закладах

В Україні можуть обмежити вік перебування на посадах у навчальних закладах
 

У Верховній Раді України 04.06.2015 зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких Законів України щодо встановлення граничного віку перебування на посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників навчальних закладів» № 2026а, згідно з яким передбачається внести зміни до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про вищу освіту».
Задля оновлення педагогічних та науково-педагогічних кадрів пропонується у два етапи впровадити граничний вік перебування на посадах науково-педагогічних і педагогічних працівників вищих навчальних закладів, а саме:
до 31 грудня 2019 року:
для осіб, які перебувають на керівних посадах — до 67 років;
для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників — до 69 років;
для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора — до 72 років.
з 1 січня 2020 року:
для осіб, які перебувають на керівних посадах — до 65 років;
для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників — до 67 років;
для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора — до 70 років.
На думку авторів, законопроект повною мірою відповідає нормам Конституції, Законів України та нормам міжнародного права.

Підготувала Ірина Житкова, головний редактор порталу kadrovik01.com.ua, головний експерт «МЦФЕР: КадриДжерело: http://pedrada.com.ua/news/gruppy/zakonodavstvo/vik_perebuvannja_na_posadakh/
Категорія: Новини | Додав: (15.06.2015) | Автор: ПЕДРАДА
Переглядів: 742 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!