Свято «День дружби» - Класні виховні заходи - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Класні виховні заходи [ Додати статтю ]

Свято «День дружби»
                               Свято «День дружби»

День Дружби –одне з улюблених свят дітей нашої школи.
Організовує і веде підготовку до гри рада дитячого об’єднання “Славута”. Запрошуються на свято ветерани піонерського руху селища, батьки, громадськість, вчителі. Об’єднуються в команди активісти дитячого об’єднання, дорослі, що були піонерами, бере участь у грі і команда п’ятикласників. 
Кожна команда представляє свою організацію, свою пісню, девіз, символи та атрибути, захищає честь організації. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах.
Після завершення конкурсів всі шикуються, п’ятикласники дають урочисту обіцянку і стають членами дитячого об’єднання “Славута”. Активісти дитячого об’єднання та переможці конкурсів вручають їм Пам’ятки та значки об’єднання. Разом запалюють вогнище дружби, співають пісень, варять їжу.
   
Педагог-організатор: Вітаємо всіх, хто завітав до нас на свято. А що ж це за свято – День Дружби. Це свято всіх дітей, всіх організацій і об’єднань, які існують. А почали святкувати цей день ще 19 травня 1922 року. В цей день утворилась Всесоюзна піонерська організація. Були прийняті Закони піонерії, напрямки роботи, поступово виникли традиції. Перші піонери провели свято піонерського вогнища. З тих пір минуло 83 роки, вже немає піонерських організацій, мало вже в яких школах діє СПОУ. Утворились нові дитячі об’єднання і організації, але традиції залишились. Як і 83 роки тому, діти виходять на природу, запалюють вогнище, проводять ігри, конкурси, співають пісень. Цей день став тепер Днем Дружби, дружби всіх дітей, до яких би організацій вони не входили.
Які б принципи не були в основі дитячої організації, але незмінними залишаються працьовитість, чесність, благородство, наполегливість в навчанні, вміння застосовувати знання у житті, любов до своєї Батьківщини.
День 19 травня знають і пам’ятають ваші батьки, бабусі й дідусі. Вони всі були піонерами і можуть розказати вам про свою діяльність у піонерській організації, про піонерське вогнище. 
У нас в гостях ветеран молодіжного руху 40-50 років, учасниця партизанського загону ім. Дзержинського Кальпето М.Д. Надамо їй слово.
  
/Виступ Кальпето М.Д./

 Сьогодні наше свято хочуть разом з нами зустріти люди, які були самі піонерами, організовували вогнище для дітей, були вожатими; люди, які завжди згадують це свято з теплотою в душі. Це вогнище дружби запалило їх серця 
назавжди. Їх команда зараз покаже , наскільки вони залишилися активні, молоді та гарячі. 
Вітаймо команду вожатих!


/Команда представляє свою назву, девіз, пісню/

  А тепер представляємо команду активістів дитячого об’єднання «Славута».

/Представлення команди «Славута»/

До вашої уваги команда, якій доведеться позмагатися з сильними та досвідченими суперниками. Це команда п’ятикласників, зустрічаймо її.

/Представлення команди п’ятикласників/

Наші команди будуть сьогодні захищати честь своєї організації, а п’ятикласникам прийдеться довести, що вони гідні стати членами об’єднання «Славута». 
Перший конкурс називається «З історії моєї організації».

/Команди розповідають, як утворилась організація,
коли, як діяла, чим вона жила чи живе/


Пісня завжди була супутницею дітей, всіх їхніх справ, надихала на корисні справи. Веселу, гучну пісню люблять діти і тепер. Різні покоління співали різні пісні. Просимо команди до участі у слідуючому конкурсі, який ми назвали «Пісенний». Вам необхідно проспівати найкращі пісні вашого дитинства по одному куплету, а ми побачимо, чиї пісні цікавіші.

/Конкурс пісні/

Вивчати історію своєї країни, свого краю, селища, збирати краєзнавчі матеріали – один із напрямків роботи наших організацій. Перевіримо знання команд з цих питань.

/Конкурс «Краєзнавчий»/

Продемонструвати свою спритність, винахідливість та сміливість наші учасники зможуть у спортивному конкурсі.

/Проводиться спортивна естафета/

Слово для оголошення переможців надається голові журі Воробей Т.Г.

/Журі оголошує результати конкурсів/


Сьогодні всі перешкоди разом з іншими подолали і п’ятикласники, показали нам, що вони здібні, сміливі, активні. І не тільки сьогодні. Цілий рік брали вони участь у всіх заходах школи, виконували доручення, були активними та ініціативними. Тому ми з радістю приймаємо сьогодні вас, п’ятикласники, у свої лави.

П’ятикласники зачитують урочисту обіцянку:
Вступаючи до лав організації, даю урочисту обіцянку:
Добру на вірність присягаю,
Чесним, скромним бути обіцяю,
Завжди усім допомагать,
Природу, ближніх захищать,
Життя пронести гордо, сміло, 
За справжнєє боротись діло!

Педагог-організатор: Право вручити значки членів об’єднання та Пам’ятки учням п’ятого класу надається самим активним членам об’єднання «Славута»… 

/П’ятикласникам вручаються значки та Пам’ятки/

Вітаємо вас діти! Будьте енергійними, думайте, творіть, вчіться. Хай кожен запам’ятає, що цікаві справи твого об’єднання, твого класу, всієї школи залежать саме від тебе! Ніхто, крім вас самих, не зможе зробити ваше життя цікавим, веселим.
Ось і настав час запалити наше вогнище – вогнище дружби. Це символ палаючих гарячих непосидючих сердець. Від маленької іскорки розгоряється величезне багаття. Вогонь серця однієї людини може запалити енергією, завзяттям багатьох людей. Хай палає наше вогнище, хай завжди палають ваші серця!
Право запалити вогнище надається представникам наших команд та активістам об’єднання «Славута». 

/Запалюється вогнище дружби,
всі співають пісні, проводяться конкурси,
вікторини для всіх дітей та дорослих/


З досвіду роботи заступника директора школи з виховної роботи
                                                                         Моренець Н.М.

http://liubech-school.narod.ru/

Категорія: Класні виховні заходи | Додав: [ADM]Irina (24.05.2009)
Переглядів: 4560 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!