Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки [ Додати статтю ]

Написання великої та рядкової букви Пп. Списування з друкованого тексту

Написання великої та рядкової букви Пп. Списування з друкованого тексту

 

Мета. Закріпити уміння писати букви П, П; удосконалювати уміння списувати з друкованого тексту; розвивати мовленнєву, інформаційну компетенцію; виховувати культуру письма, піклування про тварин.

Тип. Урок використання знань, умінь, навичок.

Обладнання: картки з друкованими реченнями,  
 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Повторення вивчених букв за алфавітом.

– Я називаю звуки, ви обводите літери, якими вони позначаються, називаєте утворене слово.

– П    и   л  к  а

– Обведіть великі літери:

– А  У  С  І Л Д

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

      Гарні хлопці-молодці

      Закопали два стовпці

      Третій їм допомагав -

      Перекладину поклав.

      Втіха нашій дітворі:

      Буква «пе» вже у дворі.          (В.Гринько) 

      Не сама до нас прийшла, ще й завдання принесла: 

– підготовчі вправи (розчерки у повітрі);

– письмо в зошитах;

– фізкультхвилинка;

– самостійне письмо;

– підсумок уроку.

ІV. Виконання вправ за зошитом.

      Прописати п, П

      П ПО

ПОЛОНИНА – дівчатка позначають голосні звуки, хлопчики приголосні.

      При письмі звертати увагу на  з'єднання. Дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог. 

      Фізкультхвилинка.

      Щось не хочеться сидіти

      Треба трохи відпочити.

      Руки вгору, руки в боки і зроби чотири кроки. 

      Вище руки підніміть, і спокійно опустіть.

       Плесніть, дітки, кілька раз

      За роботу – все гаразд.

V. Підготовка до списування.

* Розгляньте малюнок.

- Хто це?

- Так, це сокіл.

- А що ви про нього знаєте?

- Правильно птах.

- А ще його звати Улан.

- Як написати Улан?

- А ось хлопчик Микола. Складемо розповідь.

Тепер прочитайте текст. Скільки в ньому речень? Які слова незрозумілі?

Читаємо хором. За правилами списування списуємо.

* Пауза-відпочинок.

*  Диференційоване завдання.

Повернімось до «Супутника Букваря», прочитаємо слова.

І стовпчик 3 слова пишуть Денис, Сергій, Араїк, Света.

ІІ стовпчик 3 слова пишуть Настя, Денис, Руслана, Настя, Єгор, Аміна. Всі останні запишуть слова ІІІ стовпчика.

VI. Підсумок уроку.

Гра «Здогадайся й порівняй»

З «с» сапаю, з «ш» вдягаю, з «л» стрибаю, з «п» ховаю.

Сапка, шапка, лапка, папка.

- Яким був урок? Чого навчились? Що було цікавим?

- Я дякую вам за урок. 
Категорія: Уроки | Додав: [ADM]Irina (30.01.2010)
Переглядів: 3008 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!