Новорічні конкурси для дорослих - В хвилини відпочинку - Різне - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Різне » В хвилини відпочинку [ Додати статтю ]

Новорічні конкурси для дорослих

Новорічні конкурси для дорослих


Святково прикрасьте зал.
 Сніжинки, серпантин під стелею, свічки на столах. Новорічне панно і композиції з ялинових гілок на столах створять настрій, наповнять серця присутніх відчуттям свята. Оформіть стінгазету, яка відображатиме головні радісні події року, що минає, приготуйте маленький сюрприз кожному учаснику свята. Красиво запаковані мішечки з символом наступаючого року або календарі, які прикріплені до нижньої частини стільців, на яких сидять гості, або інші маленькі сувеніри - як підкаже вам ваша фантазія.Нехай зазвучать новорічні тости, привітання, адресовані всім і кожному зокрема. І, звичайно, будуть конкурси, розваги та вікторини, які ви зможете вибрати з матеріалу (відповідно до віку учасників вашого свята).

На самому початку свята можна провести вибори "заслуженого" Діда Мороза та "почесно
ї" Снігуроньки. Господиня повинна приготувати кілька атрибутів для "виборів" - за кількістю гостей. Це можуть бути червоні носи на гумці, ватяні бороди, шапки, чоботи, мішки, а також корони з мішури, комірці з вати, біжутерія, косметика, "дощик", блискітки і т.д.Гостям оголошується "Конкурс на самого-самого Діда Мороза і Снігуроньку". Журі - господарі вечірки. Чоловікам пропонується вибрати з атрибутів Діда Мороза щось для себе і перетворитися на Дідів Морозів, а жінкам вбратися Снігурками. Виглядати традиційно зовсім не обов'язково.
Конкурс Дідів Морозов включає в себе наступні змагання.

Перший конкурс. Дідам Морозам пропонується розфарбувати вирізані з картону іграшки різними кольорами (методи абстракціонізму тільки вітаються, на кожній іграшці має бути прищіпка або петелька для зручного закріплення на будь-якому предметі). Потім всі Діди Морози зі своїми ялинковими іграшками виходять на середину кімнати. Всім зав'язуються очі і кожного крутять кілька разів навколо своєї осі. Завдання кожного Діда Мороза - піти в тому напрямку, де, на його думку, знаходиться ялинка і повісити на неї іграшку. Звертати не можна. Якщо Дід Мороз вибрав неправильний шлях, він зобов'язаний повісити іграшку на те, у що він "уткнется". Щоб внести сум'яття в ряди Дідів Морозов жінки можуть рівномірно розподілитися по кімнаті і встати на шляху Дідів Морозів.Перемагає той, хто повісить іграшку саме на ялинку і той, хто знайде найоригінальніше місце для іграшки (наприклад, вухо господині свята).
Другий конкурс. Створення кращої Снігуроньки. Кожен з Дідів Морозів повинен так переодягти обрану їм Снігуроньку, як, на його думку, повинна виглядати сучасна Снігуронька.Використовувати можна все, що вже одягнута Снігуроньці, плюс будь-які додаткові предмети, речі, ялинкові прикраси, косметику, біжутерію і т.д. Перемагає той Дід Мороз, який створить найбільш яскравий і незвичайний образ Снігуроньки.
Третій конкурс. Морозний подих. Перед кожним Дідом Морозом на стіл кладеться вирізана з паперу сніжинка досить великого розміру. Завдання - здути свою сніжинку так, щоб вона впала з протилежного краю столу. Проводиться до тих пір, поки всі не здують свої сніжинки. Після того, як впаде остання сніжинка, оголосіть: "Переміг не той хто першим здув свою сніжинку, а той, хто останнім, тому що в нього такий морозний подих, що його сніжинка" примерзла "до столу".
Четвертий конкурс. Новорічна мелодія. Виставляються пляшки і дається ложка. По черзі Діди підходять до батареї пляшок і за допомогою ложки виконують новорічну мелодію. Переможець той, чия мелодія здасться журі більш новорічної.

Після проведення всіх конкурсів журі підводить підсумки і вибирає кращого Діда Мороза. Потім починається вибір кращої Снігуроньки.


Перший конкурс. Страва - 2011. Кожна з Снігуроньок з продуктів з новорічного столу готує страву, яке, на її думку, може носити назву "Блюдо - 2011". Це може бути фантастичний бутерброд, новорічна композиція з усіх наявних салатів і т.д. Перевага надається блюдам з овочів, так як наступаючий рік – рік Кролика. Оформлення бажано в новорічному стилі. Потім навпроти кожної Снігуроньки сідає чоловік. Всім зав'язуються очі. Перемагає Снігуронька, перша згодувала свою страву чоловікові, що сидить навпроти.

Другий конкурс. Створення кращого Діда Мороза. Кожна Снігуронька вибирає собі Діда Мороза і наряджає його всіма можливими способами з використанням будь-яких підручних засобів: від ялинкових іграшок до косметики.

Третій конкурс. Сама ерудована Снігуронька. Снігуроньки по колу говорять назв фільмів, де дії відбуваються взимку або під Новий рік. Хто останній скаже, той і виграв цей конкурс.

Четвертий конкурс. Найбільш "винахідлива" Снігуронька. Всім Снігуронька зав'язуються очі. Біля кожного стає чоловік, в одязі якого захована маленька ялинкова іграшка. Перемагає Снігуронька, перша виявила цю іграшку.

Журі - господарі вечора - відбирає кращого Діда Мороза і Снігуроньку. Ця пара вмощується на найпочесніше місце і отримує право вручати подарунки і призи впродовж усього свята.

Категорія: В хвилини відпочинку | Додав: [ADM]Irina (20.12.2010)
Переглядів: 23961 | Рейтинг: 3.4/44
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!