В Україні потрібно перенавчити 22 тисячі викладачів початкової школи – Гриневич - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

В Україні потрібно перенавчити 22 тисячі викладачів початкової школи – Гриневич

В Україні потрібно перенавчити 22 тисячі викладачів початкової школи – Гриневич

Про це в ефірі 5 каналу заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Ми збираємося наприкінці травня представляти якраз новий стандарт початкової школи, і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для цього щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей у першому класі у 2018/2019 навчальному році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів", – сказала Гриневич.

З її слів, спілкуватися необхідно і з батьками, адже сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі.

"Що повинні розуміти батьки: ми будемо вчити табличку множення, але ми будемо вчити її в такий спосіб, щоб дитину це не знеохочувало до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі... тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію", – зауважила Гриневич.

Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різноманітні ігри, тому приходячи в школу і зустрічаюсь лише з таким процесом напихання знаннями, коли є дошка й вчитель і ти повинен сидіти непорушно 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання".

Нагадаємо, у 44 школах 9 регіонів України проведуть дослідження читацької та математичної компетентностей 4-класників.

Результати апробації не оприлюднюватимуть і за ними не оцінюватимуть рівень навчальних досягнень школярів чи окремих шкіл.

Апробація необхідна, щоб підготувати якісні завдання для моніторингу, який проводитимуть винятково для того, аби оцінити якість роботи початкової школи в Україні.Джерело: http://life.pravda.com.ua/society/2017/05/4/224028/
Категорія: Новини | Додав: [ADM]Irina (27.05.2017) | Автор: Українська правда. Життя
Переглядів: 202 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!