Закон про освіту: уряд проведе консультації у Раді - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Закон про освіту: уряд проведе консультації у Раді

Закон про освіту: уряд проведе консультації у Раді

Однією з ключових реформ на наступний рік є широка реформа системи освіти. На цьому під час засідання уряду наголосив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, наступний рік має стати роком реальних змін в системі базової освіти.

«Ми пройшли перший етап реформування вищої освіти, і зараз нам необхідно ухвалити закон про освіту, про професійно-технічну освіту. Вважаю, що 2016 рік повинен стати роком реальних змін в системі базової освіти України», - наголосив Яценюк.

«Не провівши реформу середньої освіти, ми провели реформу вищої. Тобто дах ми відремонтували, а фундамент залишили. Тому зараз ми маємо зайнятися конкретним фундаментом української освіти - це середня школа», - зазначив прем’єр.

Також він звернувся до міністра освіти і науки Сергія Квіта з проханням провести відповідні зустрічі і консультації зі всіма фракціями щодо цього законопроекту.

Він висловив переконання, що закон «Про освіту» має бути проголосований у парламенті в цілому до кінця поточного року.Джерело: http://osvita.ua/school/reform/48503/
Категорія: Новини | Додав: Avgustin (11.11.2015) | Автор: Osvita.ua
Переглядів: 302 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!