Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Здоров'я вчителя [ Додати статтю ]

Біль – це покарання за провину

Біль – це покарання за провину

        Усе більше фахівців у галузі медицини вважають, що хвороби мають, окрім фізичних, так звані психосоматичні причини. При виникненні психоемоційних проблем у людини нервова система посилає імпульси тим чи іншим органам – і розвивається недуга. Який же зв’язок між певними захворюваннями та нашим внутрішнім світом?
       Сучасна ортодоксальна медицина не виліковує людей саме тому, що бореться з хворобою. Тобто вона прагне пригнітити її або усуває наслідки. А причини залишаються глибоко в підсвідомості та продовжують свою руйнівну дію.
       Отже, кажуть фахівці із психосоматики, якщо у вас у принципі щось болить – то, швидше за все, ви переживаєте почуття перед кимсь. Біль – це покарання за провину.
       Алергія – це захисна реакція,
пов’язана
з невпевненістю в собі, перенесеними стресами та відчуттям страху. Та ж причина у шкірних хвороб. А фурункули висипають від того, що людина постійно «кипить» усередині.
      Хвороби горла – ознака образи. Часто болить горло в дітей, чиї батьки постійно сваряться. Кашель може бути своєрідною формою захисту при неприйнятті якої-небудь ситуації.
      Якщо болить шия, це вказує на те, що ми проявляємо упертість і відмовляємось прийняти точку зору, відмінну від нашої.
       Проблеми зі щитоподібною залозою свідчать про те, що ми в даний момент не здатні реалізувати свої життєві плани.
      Хвороби легенів відображають наш несвідомий страх перед життям.
      А серцево-судинна система  страждає через такі негативні емоції, як відчуття провини, пригнічена чи нерозділена любов, відчай. Від інфарктів та інсультів частіше за все вмирають чоловіки, оскільки вони звикли йти напролом і добиватись життєвої мети будь-якими засобами.
      Високим кров’яним тиском (гіпертонією) страждають ті, хто жалкує про якісь події в минулому. Низький тиск (гіпотонія) – у тих хто має комплекс неповноцінності.
      Проблеми з очима вказують на те, що ми «відмовляємось» бачити якісь реалії нашого життя, а з вухами  - означають, що ми чогось не хочемо чути. Біль у вухах сигналізує про роздратування, викликане почутим.
      Неприємності зі шлунком сигналізують, що ми ніяк не можемо адаптуватись до нової для себе ситуації. Язва шлунку виникає, якщо ми боїмося ситуації.
       А зайва вага, повнота з’являються як психологічний захист від життєвого негативу.
       Камені в нирках, печінці, жовчному міхурі «ростуть», коли ми на щось сильно злимось.
       Недуги хребта – ознака, що вам не вистачає емоційної підтримки або ви ніяк не можете визначитися з життєвими пріоритетами.
       Захворювання статевих органів завжди пов’язані з проблемами в любовній сфері, з невпевненістю у своїй чоловічій чи жіночій спроможності.
      Ноги – символ життєвої опори, тому, якщо вони болять чи набрякають, це означає, що людина не відчуває «підґрунтя» під ногами – незадоволена своїм життям, не впевнена в завтрашньому дні.
       Артритом і подагрою страждають ті, хто відчуває відсутність любові з боку оточуючих, дуже критичні до себе, скривджені на весь світ.
       І нарешті, будь-які види пухлин виникають від того, що людина переживає сильне почуття ненависті до чогось чи когось.
       Спробуйте усвідомити, чому саме ви захворіли, і, можливо це стане початком лікування.

 

http://www.osvita-svyat.kiev.ua/

Категорія: Здоров'я вчителя | Додав: [ADM]Irina (08.05.2010)
Переглядів: 1384 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!