Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

Як перестати хвилюватися за безпеку школяра?

Як перестати хвилюватися за безпеку школяра?

 

         Припустимо, що в школі малюк захищений, але ж тепер з’явився довгий шлях додому. Само знаходження вдома одного малюка (батьки на роботі) теж викликає тривогу - в двері можуть подзвонити, і... (не будемо про ужастики, гаразд?)

Та все ж таки, неспокійні серця батьків, заклопотані вони завжди, доки не придумають що-небудь.

 

1.     Сотовий телефон. Третина класу звичайної школи ходить з мобілками. Причому частіше зовсім не із-за престижу, а «на всякий випадок» - раптом щось трапиться або знадобиться? Як дитина повідомить вас? Коли маля досяжне в будь-яку секунду, батькам набагато спокійніше.

 

2.     Системи безпеки - адже дитя деколи сидить удома саме! Якщо раніше батьки забирали його з саду після роботи, то тепер, будучи один удома, школяр може легко відкрити двері будь-якому дурневі. Не складно обдурити першокласника. Подумайте про відеодомофон або про щось в цьому дусі.

 

3.      Кухонні плити Bompani - найбезпечніші з точки зору доторкнутися до розжарених поверхонь та при цьому не обпектися (тому що використовують базальтову термоізоляцію, яка витримує вдвічі більшу температуру, ніж в інших плитах, крім того на відміну від традиційного скловолокна з просоченням ця «кам’яна» ізоляція не смердить хімією). Плюс в цих плитах глибокий піддон - навіть якщо щось дитя пролило, все залишиться на піддоні, а не поллється через край на ноги.

 

4.     Мікрохвильові печі - найбезпечніший спосіб розігрівання обіду (не потрібно вмикати газ). Але відразу навчіть дітей, що сирі яйця в неї не кладуть - вибухають. Освоюють  дітки мікрохвильову піч дуже швидко. До того ж їм подобається бути дорослими і користуватися «дорослою» побутовою технікою.

Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: [ADM]Irina (14.07.2008)
Переглядів: 1283 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!