Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

Предмети, які можуть полегшити важке і безрадісне життя школяра

Предмети, які можуть полегшити важке і безрадісне життя школяра

Посібник для починаючих батьків (поради досвідчених батьків)

 

         До простого списку "підручники -щоденник-пенал..." потрібно додати ще дещо (йдеться не завжди про перше вересня, а просто про шкільний період):

 

1. Письмовий стіл. Зручний письмовий стіл, який ще якимсь чином треба впихнути в наші непорожні дитячі кімнати, де його ще вчора не було. Зараз продаються дуже зручні столи «два в одному»: письмовий і комп'ютерний разом, причому монітор кріпиться внизу, під столом, і дивитися на нього треба через скло. Модель називається TranQuillita Dl081. Чи не зіпсується у дитяти зір? Ні, тому що погляд вниз не напружує шийні хребці.

 

2. Магнітола або плеєр для того, щоб вивчати мову як всі білі люди. Це не обговорюється ще і тому, що всі однолітки ходять з навушниками і слухають музику, особливо по дорозі в школу і зі школи, а деколи потайком на нудних уроках.

 

3. Відеомагнітофон. Він потрібний школяру для перегляду відеофільмів за шкільною програмою. Існують також мовні відеокурси, а також прекрасна серія касет про країни і тварин.

 

4. Телевізор в дитячу кімнату. Школяр вже гідний персонального телевізора, чи не здається вам так? Може він не хоче сперечатися з бабусею, що бажає дивитися серіали, або з татком, який захоплюється футболом. Пару разів поглянувши на підібгані губки дочки або сина, коли перемикаєш програму на свій лад, все ж таки розщедришся на «дитячий» телевізор.


5. CD, DVD, відеокасети - адже в нас є непогані колекції фільмів класики - якраз за шкільною програмою. Є і на англійській. Хай замість бойовиків діти дивляться того ж Шевченка або Гоголя на відео, це їм не замінить книг, але доповнить їх!

Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: [ADM]Irina (14.07.2008)
Переглядів: 1358 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!