Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

Школа для першокласника

Школа для першокласника

 

         Обираючи школу, не покладайтеся на слова знайомих і сусідів. Візьміть довідник і випишіть всі школи, які знаходяться поблизу, а потім методично і послідовно обійдіть їх. Поговоріть із завучем молодших класів. Під час бесіди із завучем з'ясовуйте наступні питання:

         Перше. У початковій школі з дитиною практично всіма предметами займається один педагог. Тому дуже важливо, хто буде вчителем молодших класів.

Другий важливий критерій - це побудова програми. У першій половині дня школярі повинні проходити предмети за державною програмою. Всі додаткові заняття виносяться на другу половину дня. Естетичний цикл виноситься на післяобідній час. Так само має бути організований день в будь-якому початковому учбовому закладі, будь то загальноосвітня середня школа, ліцей або гімназія. Якщо ж в основному циклі замість арифметики викладається риторика, то, швидше за все, до моменту закінчення початкової школи дитина не знатиме ні того, ні іншого.

Група продовженого дня - це третій важливий елемент у вихованні малят. Весь додатковий розвиток виноситься на цей час. Малята, як правило, не можуть самостійно робити уроки. І якщо лише у вашій сім'ї немає досвідчених педагогів, здатних самостійно займатися з дитиною, весь розвиток його (не навчання, а саме розвиток), відбуватиметься саме на "групі". Ось тут і зверніть увагу на наявність кружків, факультативів, секцій та інших задоволень. Вони відіграють набагато більшу роль у загальному розвитку, ніж педагогічні вишукування основного курсу.

Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: [ADM]Irina (14.07.2008)
Переглядів: 1164 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!