Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

Шкільний дзвінок

Шкільний дзвінок

 

         1 вересня - День батьківських знань

 

Боязкість і невпевненість підступають до маляти ще раніше, ніж він наблизиться до порогу своєї майбутньої школи. І це зрозуміло, новий етап в житті дитини, тривога посилюється ще і хвилюванням батьків. Як же слід будувати цей по-справжньому знаменний день?

  Цього дня у дитини з самого моменту просинання має бути хороше самопочуття і піднесений настрій, краще не провокувати напругу. Для цього постарайтеся передбачити такі моменти:

  Вранці підніміть дитину раніше, щоб не поспішаючи, спокійно зібратися в школу. Пам'ятайте, поспіх підсилює тривожність.

  Постарайтеся, нагодувати дитину чимось дуже смачним, його улюбленим блюдом, навіть, якщо вам здається, що це не дуже корисно (можна заради свята зробити виключення). Смачна, з’їдена із задоволенням їжа піднімає настрій.

  Одяг, в який ви нарядили маля, повинен подобатися не лише вам, але і самому першокласникові, при цьому він має бути максимально зручним, щоб дитина не відчувала себе в ній незручно. Ідеально вибирати його разом з дитиною, орієнтуючись на його переваги. Коли людина собі подобається, вона відчуває себе впевненіше.

  Прийшовши в школу, насамперед підійдіть до вчительки, щоб вона трохи поспілкувалася зі своїм майбутнім учнем. Малюк відчує додаткову підтримку.

  Познайомте дитину з ким-небудь з однокласників, з ким йому захочеться. У новій ситуації разом веселіше.

  Покажіть першокласникові, де в школі знаходиться туалет - не потрібно зайвих стресів.

  Після всіх урочистих подій влаштуйте дитині що-небудь особливе, наприклад, похід на атракціони, в кафе, щоб маля відчуло значущість дня.

Школа - новий етап життя дитини, наступний ступінь дорослішання. Важливо, щоб 1-е вересня, перший день школи, пройшов радісно, із захватом, але в той же час, спокійно, з відчуттям, що дитя впорається, що школа не чуже середовище, до якого потрібно пристосовуватися щодуху, а БУДИНОК, де пізнаватимеш нове, будеш зустрічатися з друзями і вчителями, вирішувати проблеми і просто жити. І тоді не буде страху. Бажаю успіху!

Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: [ADM]Irina (14.07.2008)
Переглядів: 1466 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!