Каталог статей
Головна » Статті » Вчитель вчителю » Класні виховні заходи | [ Додати статтю ] |
Продовження І У 1949 році була побудована нова школа. З її стін вийшло багато любечан – від колгоспника до академіка. Сучасна школа прийняла своїх учнів у 1986 році. Монолог про стару та нову школу ІІ Серед гостей, що прибули до нас на свято, начальник відділу освіти Ріпкинської районної державної адміністрації Гандиш Анатолій Миколайович. Анатолію Миколайовичу, запрошуємо вас до слова. (Слово Гандиша А.М. ) ІІ Всіх гостей нашого свята вітають випускники школи Станіслав Падун та Любов Асанова! Пісня „Ой , ти гарний Семене!” І Всяке бувало у школі: і п’ятірки одержували учні, але бували й неприємні двій очки. Та що гріха таїти, і зараз таке іноді буває. Пісня „Двійка” І І ще одна подорож у країну дитинства, в якій ми всі побували але ніколи туди не повернемося. Пісня „ Маленькая страна” Мелодія”Куда уходит детство” Діалог - Ти впізнала мене? - Хто ти? - Я- твоє дитинство. Сьогодні я покидаю тебе. - Не поспішай, побудь ще мить. - Ні, я піду, а ти згадуй мене. Пам’ятаєш, як ти вперше одержала п’ятірку і бігла радісно додому? - Пам’ятаю. - А пам’ятаєш, як ти вперше закохалася в русявого хлопчину, що смикав тебе за кіски? - Пам’ятаю. - А те новорічне свято, де ти була Снігуронькою, А той день, коли до тебе, хворої , прийшов весь клас, - І це пам’ятаю. Дякую тобі за все! - Прощавай!. - Прощавай, моє дитинство! І Так. Школа приймає у свої обійми маленьких, кирпатеньких, білозубих, карооких дітлахів Вони виростуть, змужніють, попрощаються з дитинством, вирушать ужиття. Школа благословить їх, а потім, як ненька, буде виглядати. Ось і в цьому році ми проведемо у великий світ зі свого порогу ... своїх дітей. Пісня „Когда уйдем со школьного двора” ІІ Доля рознесла випускників у різні куточки світу. Але ми бачимо, що багато з них тут. Всіх нас об’єднує школа, спомини про неї. Запрошуємо на сцену випускницю нашої школи, нині директора будинку культури Дрозд Світлану Іванівну! (слово Дрозд С.І.) Пісня „Школа, школа, я скучаю” ІІ За 70 років свого існування школа дала путівку в життя не одній тисячі любе чан. Немало випускників мають вчені степені і звання, очолюють великі підприємства, вчать інших.
І Ви - наша гордість Буде так завжди! Для школи ви негаснучії зорі. Та пам’ятайте рідний Любеч свій І ту стежину, що вела до школи. ІІ Із золотою медаллю у 1963 році закінчив Любецьку середню школу Бахмут Віталій Іванович. Нині Віталій Іванович генеральний директор Акціонерного товариства, Академік Міжнародної інженерної академії, доктор технічних наук, заслужений енергетик Росії. Віталію Івановичу, запрошуємо вас до слова. Слово Бахмута В.І. І Інші тепер діти, Інші випускники, Кожне покоління інакше виглядає, інакше себе веде, інші пісні співає. Попурі виконують вчителі- учні ІІ Сьогодні у нас на святі представники Чернігівського земляцтва в Києві та Ріпкинського в Чернігові. Ми б хотіли надати їм слово. (Слово від земляцтва) ІІ Щиро дякуємо вам за побажання. Щоб ви частіше згадували своїх земляків, даруємо вам наше музичне вітання. Танок „Дзвіночки” І Не одне покоління пам’ятає, любить і співає пісню .......... „Надежда”. Запрошуємо вас всіх заспівати її разом з випускницею нашої школи Оленою Стрельцовою! Пісня „Надежда” І Багато випускників сьогодні займають керівні посади. У їх роботі бувають і досягнення і прикрощі. А буває й таке... Сценка „Брат” І Сценку виконували випускниці нашої школи Світлана Костюк та Світлана Дрозд. ІІ Любеч завжди славився своїми спортсменами. Школярі були неодноразово переможцями і призерами районних, обласних та республіканських змагань. Особливою любов’ю користувалися гандбол, футбол, волейбол, легка атлетика, настільний теніс. Юні туристи пройшли багатьма дорогами нашої Батьківщини. На сцену запрошуємо колишнього туриста, спортсмена Петра Назаренка! Пісня про туризм І Однією з яскравих сторінок літопису школи є художня самодіяльність. Любе чани пам’ятають виступи учительського хору, який у1981 році зайняв перше місце на обласному огляді народної творчості, виступи вокально-інструментального ансамблю, Дитячого ансамблю „Малуша”. Всі ці роки художнім керівником був і залишається Омельченко Ю.Г. Зустрічайте його на сцені! І Свої творчі здібності наші талановиті діти розвивали, займаючись у танцювальному гуртку. Танцювальні традиції школи продовжуються і нині . Ансамбль „Дзвіночки”, керівник якого наша випускниця Ірина Васильєва, не раз зачаровував публіку. Запрошуємо його на сцену Танок „Дзвіночки” І Школа, дитинство, юність. Перше кохання. Напевно, більшість людей своє перше кохання зустріли саме тут , серед бурхливого шкільного життя. Пісня ІІ Там , де свято, там і пісня. Усе співає навкруги. Здається, наче пісні тісно, Її не втиснеш в береги. Пісня Білорус Н. „Последний звонок”
ІІ Вам сьогодні подаруєм усмішки чудові, Щоб завжди були веселі і завжди здорові. Щоб негоди й негаразди мимо вас летіли, Щоб були ви молоді і душею й тілом. Для вас співає Людмила Атрощенко. Пісня ІІ Гумор Павла Глазового читає випускник нашої школи Олександр Пономаренко. Усмішки Пономаренка. ІІ До нас на свято прибули популярні персонажі української класики Одарка і Карась. Дует Одарки і Карася І Вітаєм ще раз всіх зі святом. Воно і радістю, і ніжністю дзвенить. Це свято спогадів і свято сподівання Минулого й майбутнього прекрасна й світла мить. Пісня „ Вальс расставанья”
Автор розробки Моренець Н.М. – заступник директора школи з виховної роботи
| |
Переглядів: 1758 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |