Каталог статей

Головна » Статті » Дитина та комп'ютер » Комп'ютер у сучасному житті [ Додати статтю ]

Інтернет дозволяє дітям набувати соціальних навиків

Інтернет дозволяє дітям набувати соціальних навиків

"Прогулянки" по Інтернету дозволяють дітям набувати соціальних і професійних навиків, необхідних в епоху нових технологій.

До такого виводу прийшли дослідники, що поставили собі завдання визначити, чи є вірним міф про те що дітям "шкідливо годинами сидіти в мережі, оскільки вони стають ледачими".

Для багатьох батьків виявиться сюрпризом, що відвідини різних сайтів в мережі не є для дітей викинутим часом. Для підростаючого покоління просто необхідно отримувати соціальні і професійні навики для життя в цифровому суспільстві, що формується, майбутнього.

Дослідження продовжувалося більше 3 років і в ньому брали участь 800 дітей. "Молоді люди отримують необхідні навики в мережі але дорослі не в змозі зрозуміти або оцінити це", - вважають учені.

Дослідники встановили, що в підростаючого покоління є два види "мережевої мотивації": спілкування і цікавість. Діти спілкуються в мережі з існуючими друзями у віртуальних малих соціальних групах, і виходять за їх межі, щоб задовольнити свою цікавість, відвідуючи сайти новин.

http://sovet.bigmir.net/
Категорія: Комп'ютер у сучасному житті | Додав: [ADM]Irina (08.07.2009)
Переглядів: 1675 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!