Каталог статей

Головна » Статті » Дитина та комп'ютер » Комп'ютер у сучасному житті [ Додати статтю ]

Як вибрати комп'ютер і програми

              Як вибрати комп'ютер і програми

За останні роки комп'ютер перетворився з пристрою для професіоналів в найбуденніший предмет. Безліч людей постійно спілкується з ним. За всю історію людина ще не мала справи з такою дією, режимом навантажень, як при роботі з комп'ютером, організм і свідомість просто не встигли адаптуватися. Як правильно вибрати комп'ютер і програми, як користуватися комп'ютером, щоб не нашкодити здоров'ю?

Важливо вибрати оптимальну конфігурацію комп'ютера, якісне програмне забезпечення і правильно організувати робоче місце. Крім того, є специфічні правила роботи на комп'ютері, дотримання яких допоможе вам уникнути багатьох проблем.

Як правильно вибрати комп'ютер і програми?

Ми часто чуємо: купуйте настільки потужний і сучасний комп'ютер, наскільки можете собі дозволити - з новітнім процесором, великою пам'яттю, іншими останніми досягненнями технічної думки. Це невірно. Конфігурація комп'ютера повинна відповідати вирішуваним завданням, немає чого переплачувати за можливості якими ви в осяжному майбутньому не збираєтеся користуватися.

А ось на моніторі і на устаткуванні робочого місця економити не варто. Саме монітор більш всього впливає на здоров'я. Купуйте кращий монітор, який можете собі дозволити. Навіть якщо збираєтеся працювати лише з текстами.

Дуже важливе завдання - правильно організувати робоче місце. Вдале розташування його компонентів, правильна поза при роботі за комп'ютером дозволять серйозно зменшити неприємні наслідки для здоров'я.

Підібрати якісне програмне забезпечення, правильно його набудувати ще важливіше, ніж купити хороше "залізо". Звертайте увагу не лише на функціональні можливості і вартість програм, але і на те, наскільки вони зручні в роботі і не стомлюють очі, які можливості їх налаштування.

http://comp-doctor.ru/

Категорія: Комп'ютер у сучасному житті | Додав: [ADM]Irina (01.08.2009)
Переглядів: 2657 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!