Каталог статей

Головна » Статті » Дитина та комп'ютер » Комп'ютер у сучасному житті [ Додати статтю ]

Принтери псують атмосферу сильніше за курців

Принтери псують атмосферу сильніше за курців

 

За даними досліджень учених з Технологічного університету Квінсленда (Австралія) виявилось, що репресії проти курців в Студії Артемія Лебедева майже не допомогли здоров'ю співробітників. З'ясувалося, що звичайні лазерні принтери забруднюють повітря значно більше, ніж люди з шкідливими звичками, пише газета "Відомості".

Дослідники спочатку мали намір визначити наскільки чистіше стали приміщення після заборони куріння на робочому місці. Для цього по всьому тестовому офісу були розставлені спеціальні пристрої, які заміряли рівень забруднення повітря кожні двадцять секунд. Яке було здивування організаторів експерименту, коли з'ясувалося, що під час роботи лазерний принтер робить повітря усередині приміщення в чотири рази брудніше за повітря на вулиці.

Експеримент звівся до акценту у бік принтерів, і замірюючі пристрої встановили над кожним з 62-х принтерів в офісі. Тринадцять з них активно забруднювали повітря, вісім - слабкіше, а останні взагалі не впливали на результати вимірів.

Зараз аналітики готують великий аналітичний матеріал, а тому відмовляються надати точні результати експериментів, проте вже ясно, що принтери з новими картриджами найсильніше впливають на екостан приміщення, так само як і друкуючі картинки пристрою (викид тонера при друкуванні зображень набагато сильніший).

Кандидат біологічних наук і автор статті, радить всім офісним співробітникам слідувати наступним правилам доки офіційні результати тримаються в таємниці: тримати принтери подалі від працюючих людей, по можливості максимально вентилювати робочі приміщення і якомога менше друкувати зображення за особистою необхідністю - рівень забруднень виявився дуже високий.

                                                                  itua.info

Категорія: Комп'ютер у сучасному житті | Додав: [ADM]Irina (24.10.2008)
Переглядів: 1796 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!