Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Вчитель студенту [ Додати статтю ]

Психолого-педагогічна частина практики
Психолого-педагогічна частина практики

Практика готує студентів до педагогічної діяльності, професійного спілкування зі студентами (учнями), виконання обов'язків класного керівника у середніх (ліцеях, гімназіях, школах) та вищих навчальних закладах (ВНЗ) І-ІІ-го рівнів акредитації, а також знайомство з роботою куратора студентської групи у ВНЗ Ш-ІУ-го рівня. Крім того, в цю частину педагогічної практики входить проведення виховних заходів та вивчення особистості студента (учня). 
В період проходження практики студенти спираються на знання, отримані в курсах "Основи педагогіки", "Психологія", "Риторика", ''Основи педагогіки вищої школи", "Методика викладання філософії", "Методика викладання філософії у ВНЗ". 
Метою цієї частини практики є прилучення студентів до педагогічної діяльності; ознайомлення з досвідом виховної роботи у навчальних закладах та плануванням цієї роботи; закріплення знань, умінь та навичок професійно-педагогічної діяльності Основними завданнями практики є: 

1. Знайомство з особливостями педагогічної професії. 

2. Закріплення теоретичних знань, умінь та навичок з курсів "Психологія", "Основи педагогіки", "Основи педагогіки вищої школи" у практичній діяльності студентів-практикантів. 

3. Закріплення педагогічних умінь та навичок. 

4. Оволодіння методикою виховної роботи; виконання обов'язками класного керівника (куратора ) студентської групи; 

5. Практичне оволодіння методами вивчення особистості студента (учня). 

Студент-практикант повинен скласти конспект та провести один заліковий виховний захід у присутності класного керівника (куратора), керівника психолого-педагогічною частиною практики; провести вивчення та скласти психолого-педагогічну характеристику особистості студента (учня), скласти план виховної роботи з групою (класом) на період практики. Категорія: Вчитель студенту | Додав: [ADM]Irina (22.05.2009)
Переглядів: 2129 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!