Каталог статей

Головна » Статті » Поради психолога » Cім'я - територія спільна [ Додати статтю ]

Причиною розпаду сім'ї можуть бути діти

Причиною розпаду сім'ї можуть бути діти

 

Виявляється, народження дітей може стати початком розпаду сім'ї. Річ у тому, що поява малюка зменшує задоволеність подружжя шлюбом.

Важливими чинниками також є матеріальний стан сім'ї, життя в "цивільному шлюбі" до офіційного оформлення стосунків і уміння знаходити спільну мову в сім'ях батьків.

Психологи протягом восьми років вивчали 218 сімейних пар. Результати дослідження показали, що у 90% подружжя з народженням дитини зменшилося задоволення від сімейного життя. Проблеми пов'язані з тим, що подружжя частіше свариться і більше не знаходить взаєморозуміння.

Учені відмітили, що найгірша обстановка в сім'ях, де подружжя до вступу в шлюб жило разом (у так званому "цивільному шлюбі"), а також чиї батьки сварилися або розійшлися.

Менше всього поява дитини негативно вплинула на стосунки в сім'ях з високим рівнем доходів, а також в сім'ях, подружжя яких тривалий час жило в шлюбі до народження первістка.

Проте, подружжя, яке зуміє пережити "кризу" з появою дитини, потім житиме довго і щасливо. Їх сім'ї стають міцнішими, а стосунки значно покращуються.


За матеріалами сайту http://sovet.bigmir.net

Категорія: Cім'я - територія спільна | Додав: [ADM]Irina (08.07.2009)
Переглядів: 986 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!