Каталог статей

Головна » Статті » Поради психолога » Cім'я - територія спільна [ Додати статтю ]

Розлучення заради дітей

Розлучення заради дітей

 

Діти, що живуть в атмосфері постійних конфліктів між батьками, схильні рано починати статеве життя і пробувати алкоголь і наркотики в неповнолітньому віці.

До такого виводу прийшли дослідники з Нью-Йоркського університету після вивчення історій життя 2000 сімей. Відстеживши життя дітей з цих сімей з 4 до 34 років учені зробили висновок: батькам, які не люблять один одного не можна залишатися разом «заради дітей». Діти з подібних сімей часто мають різні проблеми з психікою, поведінкою і стосунками з іншими людьми.

«Діти з конфліктних сімей мають більше шансів погано вчитися або взагалі покинути школу. Вони частіше палять, напиваються і пробують наркотики. Рано вступають в статевий зв'язок і частіше народжують дітей поза браком і розходяться з партнерами — пише професор Kelly Musick, співавтор роботи « Чи завжди двоє батьків краще одного». – Результати нашого дослідження доводять, що дітям краще жити з одним батьком в спокійній атмосфері, ніж з двома, але такими,що знаходяться в конфронтації».

 

Wday.ru

Категорія: Cім'я - територія спільна | Додав: [ADM]Irina (08.07.2009)
Переглядів: 1250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!