Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

ЯК ПЕРЕЖИТИ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

                                              ЯК ПЕРЕЖИТИ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

1. Літнє домашнє завдання
Іноді його не задають, а іноді задають забагато. Знайдіть розумний компроміс. Знайдіть декілька хвилин в чудовий літній день, щоб дитина розвивалася: попросіть почитати вам цікаву книжку, порахуйте камінці на пляжі, дізнайтеся нову інформацію про явища природи, які оточують дитину на відпочинку. Знання, яке підкріплене позитивними емоціями довго залишаються в пам'яті. Якщо дитина не встигла виконати літні завдання повідомте про це вчителів заздалегідь і не звинувачуйте в цьому дитину.

2."Екстремальний першовересневий шопінг"
Зошити, олівці, обкладинки... Цей список можна доповнювати все новими і новими позиціями,, що часом приводить в жах батьків.... 31 серпня. Спробуйте зробити шкільну ревізію в кінці року: що використано, що залишилося і що буде точно потрібно. Купіть частину матеріалів влітку. Якщо ви дотягнули до останнього дня, то визначте, що найбільш необхідно в перші дні навчання. Можливо, дитина подякує вам, якщо в перший тиждень вчительці не буде куди записати зауваження щодо порушення поведінки...

3. Не лякайте дітей початком навчального року
В той час, як ви думаєте про те, що вашій дитині буде важко звикнути до школи і вчителі будуть нарікати на її неуважність, ваша дитина тішиться, що незабаром зустрінеться з друзями і знову почнуться улюблені уроки малювання. Не озвучуйте дитині свої побоювання та негативні очікування: замість фраз "тепер вже не зможеш так довго спати" чи "тепер буде набагато більше домашніх завдань" скажіть, що незабаром в школі вона дізнається багато нового і цікавого.

4. Розплануйте ваш рік
Мабуть, найбільше, що лякає батьків - це шалений ритм життя, який починається у вересні. Школа, робота, гуртки та купа побутових обов'язків... Як це поєднати? Подумайте про це заздалегідь, складіть приблизний розклад усіх активностей, можливо, доцільно залучити ще когось для допомоги. Знайдіть альтернативні варіанти, які б дозволили зекономити відстані та час.

5. Не намагайтесь вирішити все й одразу
Глибоко вдихніть... і поступово починайте вникати в процес. Пам'ятайте про те, що і батькам і дітям для успішної роботи потрібно повноцінно харчуватися, достатньо спати, гуляти на свіжому повітрі і мати позитивні емоції. Намагайтеся в перші дні навчання більше спілкуватися з дитиною і проводити більше часу разом. І все обов'язково вдасться!Джерело: http://klepkainfo.com/simya/yak-perezhiti-pershe-veresnya-poradi-batkam.html
Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: (17.08.2017)
Переглядів: 658 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!