Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

Наслідки карантину: підвищена напруга та психологічне перевантаження

Наслідки карантину: підвищена напруга та психологічне перевантаження

Після вимушених канікул школярі та студенти одразу опинилися у стані підвищеної напруги та психологічного перевантаження

Після закінчення тритижневого карантину в Україні експерти сумніваються, чи виправданим та ефективним був цей захід. Особливо важко після карантину "вливатися" у робочий процес учням шкіл та вищих навчальних закладів.

Школярі зі стану "психологічної розслабленості" одразу опинилися у стані підвищеної напруги, психологічного перевантаження. Психологи попереджають: це може проявлятися в тривожності, в невпевненості, у шкільних неврозах. Зменшується здатність дитини запам'ятовувати і відтворювати інформацію, з'являється байдужість до навчання.

Студентам у вузах також буде складно - їм значно посилили графік. Незважаючи на обіцянку прем'єрата рекомендації Міністерства освіти, в багатьох навчальних закладах таки будуть проводити заняття по суботах - у довільно-примусовому режимі.

Практично наздогнати місяць пропущеного навчання на думку вчителів реально, але фізично це дуже важко. Тому в деяких школах (переважно - приватних) на період вимушеного простою для дітей організовували он-лайн курси, спілкування з вчителем у телефонному режимі, давали домашні завдання.

Але найгірше під час карантину виявилося працюючим батькам з маленькими дітьми. Через закриття дитячих садків багатьом доводилося кожного дня возити малюків із собою на роботу. Адже хоча за законодавством вони й могли взяти відпустку, на практиці це вкрай складно.

По матеріалам: ТСН.ua

Дата публікації: 08.12.2009

Категорія: Новини | Додав: [ADM]Irina (08.12.2009)
Переглядів: 1189 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!