Каталог статей
Головна » Статті » Презентації та відео матеріали » Читання | [ Додати статтю ] |
«Як не любити зими сніжно-синьої»
Тема: «Як не любити зими сніжно-синьої» Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів, набуті за темою Зима»; розвивати усне і писемне мовлення, пам’ять, увагу, мислення, фантазію, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до природи,вміння помічати красу в довкіллі. Обладнання: презентація, пейзажі зими, альбоми , кольорові олівці Хід уроку І. Організація класу до уроку. ІІ. Повідомлення теми і мети уроку. 1. Завдання, які сприяють розкриттю теми і мети уроку. • Проблемне питання (після перегляду слайдів дати відповідь). Підвести дітей до визначення теми уроку. - Перегляньте слайди, поміркуйте і дайте відповідь з точки зору мешканців планети Земля і як художники « Що зображено на ціх слайдах?» - Як ви вважаєте ,якою буде тема нашого уроку. - Давайте складемо з вами сенкан до слів – ЗИМА,ПЕЙЗАЖ • Складання сенкану до слів – ЗИМА,ПЕЙЗАЖ (по варіантам) - А тепер пограємо з вами в гру « Добре –Погано» • Образно логічна гра « Добре – Погано» - Послухайте уважно вірш Віри Паронової і поміркуйте чим ще ми будемо займатися з вами на сьогоднішньому уроці (метод ключових запитань) . Виразне читання вірша В.Паронова «Вчусь у Мороза» Глянь, на вікнах візерунки, Від Мороза подарунки: Квіти срібні, льодяні, Гарні-гарні, як у сні, І ялини-деревини Всі закуті у крижини. Мама каже: «Придивись, Малювать в Мороза вчись!» Я беру альбом і фарби, Намалюю дуже гарно Всю засніжену ялинку І Снігурчину хатинку, Зайчика вухастого, З інею сріблястого. - Як ви вважаєте ,чому навчить наш інтегрований урок читання і образотворчого мистецтва. ІІІ. Узагальнення й систематизація вивченого на уроках читання. Захист проектів. 1 група «Поети» - діти готують самостійно презентацію захисту своєї назви 2 група «Фольклористи» 3 група « Письменники» 4 група « Музики» 5 група «Місяцеслови» - Зробіть висновки : - Чи треба було готуватися кожній групі окремо? - Що це Вам дало? - І щоб Ви ще хотіли дізнатися цікавого? ІV. Фізхвилинка. V. Перехід до уроку образотворчого мистецтва. Малювання пейзажу «Як не любити зими сніжно-синьої» - Попрацювали ви усі дуже добре, але залишився ще один талант ,який ми не показали. - Давайте пригадаємо основні правила малювання. Кольорова гама зими. Передній план. VІ. Підбиття підсумків уроку. Конкурс малюнків. VІІ. Домашнє завдання . Намалювати або написати вірш, твір, казку про символи теперішнього та майбутнього року. Джерело: http://www.getzilla.net/files/2594987/zima_chitannya.ppt.html | |
Переглядів: 5553 | Рейтинг: 3.2/5 |
Всього коментарів: 0 | |