Каталог статей
Головна » Статті » Презентації та відео матеріали » Читання | [ Додати статтю ] |
Підготувала завідуюча бібліотекою Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області, голова методичного об’єднання бібліотекарів міста Григоренко Ліна Володимирівна
Мандрівка в країну загадок
Матеріал для вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня, бібліотекарів МЕТА:
Обладнання: Персональний комп’ютер, екран або телевізор, макет дуба, зелене листя, жолуді. Хід заняття.
Доброго дня, діти! Я рада вас бачити. Сьогодні ми з вами помандруємо до «Країни Загадок».
Ми з вами знаходимося в казковій кают компанії. Герої казок заховалися і спостерігають за вами. Їм дуже цікаво – чи зможете ви їх знайти? Діти, до нас в гості прийшов дуб. Але він дуже сумний. На ньому немає листя. Його зачарувала зла чарівниця. Давайте допоможемо йому. Відповіді дітей: Дуб є героєм багатьох казок. В своєму творі О.С.Пушкін писав: «У Лукомор’я дуб зелений…» Подивіться діти на наш дуб, він сумний і не зелений. Ми з вами діти допоможемо нашому дубу. У мене на столі лежать різнокольорові дубові листочки, жолуді. Будемо відгадувати загадки і дарувати дубу листочки, не відгадали, даруємо жолудь. В кінці уроку подивимось, який дуб буде у нас. Спочатку розминка. · Два кінця, два кільця, Посередині гвіздок. (Ножиці)
Має тридцять три кімнати, В кожній з них живе сестричка. Як же цю хатинку звати? (Абетка)
Добре з завданням справилися. Приклеїмо дубу листочки. Мандрівка продовжується, слухайте уважно яка буква часто повторюється в цих рядках? · Бегемот розкрив рот, булки просить бегемот. (Б) · Носоріг бодає рогом, не шуткуйте з носорогом! (Н) · Їжу їм, що їсть їжак, доброго - здоров’я знак. (Ї) · Кіт ловив мишей і крис. кролик лист капустний гриз. (К). · Івасик – молодець, бо він, як тато, працює і в школі, і вдома багато. (І) · Дятел жив в дуплі пустому, дуб довбав, як долотом. (Д) · Вівця просила ворону, визвати вовка до телефону.(В) · Панцир носить черепаха, ховає голову від страху.(П) · Рано – рано – раненько вмиюсь росою біленько. (Р) · Учень вчив уроки, в нього в чорнилах щоки. (У) · Жук у житі зажурився, жвавий джміль десь забарився. (Ж) Відгадали? А тепер на цю літеру самі придумайте свої слова (піднімаємо руку і відповідаємо). Які ви молодці! Ви замітили, який гарний стає наш дуб. Продовжуємо нашу мандрівку. ЗАГАДКИ – не тільки цікаві, але й красиві повчальні та мудрі. Фізкультхвилинка.
Зайка пригнув на поріг. Зайкі холодно сидіти. Треба лапочки погріти. Лапки вверх. Лапки вниз. На носочках підтягнись. На носочках скік – по скік, Пригати зайчатко хоче Тільки голову мороче. Ви дуже добре виконували завдання. А тепер задача складніша… Слухайте уважно, не поспішайте відповідати.
Які ви молодці! Допомогли нашому дубу. Подивіться, який він гарний. Я впевнена, наш урок пройшов для вас цікаво. В кінці уроку учні працюють самостійно. Змагання між рядами. Діти загадують один одному свої загадки. Підводим підсумок. Діти, наша мандрівка закінчилася. Ви показали відмінні знання. Допомогли нашому дубу. Спасибі вам. Діти дуб приготував для вас подарунки. Активні учні отримують символічні подарунки. До побачення. До нових зустрічей. Джерело: http://docme.ru/waQ5 | |
Переглядів: 1828 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |