Каталог статей
Головна » Статті » Презентації та відео матеріали » Математика | [ Додати статтю ] |
Тема: ділення двоцифрового числа на двоцифрове (закінчення).Задачі на три дії (порівняння двох часток) Мета: вправляти учнів у діленні двоцифрового числа на двоцифрове удосконалювати обчислювальні навички; закріплювати вміння учнів розв'язувати задачі на три дії; розвивати пам’ять, логічне мислення, увагу, спостережливість; виховувати старанність , наполегливість , доброту. Хід уроку
I.Організація класу до уроку. 1.Орг .момент . Продзвенів у нас дзвінок Тож почнемо вже урок Цей урок в нас не простий Він святковий , чарівний Великодні крашанки Будемо збирати І до цього кошика Будемо складати. 2.Походження слова «писанка» Писанка - це слово, знайоме кожному з нас із дитинства, і не тільки слово, адже кожен із нас бачив і тримав у руках писанку. Писанка – це курячі, або гусячі яйця з барвистим кольоровим розписом. А саме слово " писанка " походить від слова " писати”, тобто розписувати , прикрашати , орнаментувати. Писанка – це своєрідне мініатюрне народне малярство, відоме із сивої давнини. Це вид українського народного мистецтва, який має назву писанкарство. Історія його зародження пов'язана з давньою культурою, з віруванням древніх слов'ян і з ритуалом весняного відродження життя на землі. Яєчко було емблемою Сонця – Весни. Птиця – це вісник весни, радості , сонця. Люди і нині вважають писанку особливою святістю, вірять у те, що вона приносить , добро , щастя , достаток , захищає людину від усього злого. II.Контроль, корекція та закріплення знань. № 972 2.Усний рахунок Щоб нове яєчко заробити 69 : 23 =3 91 : 13 =7 80 : 16 = 5 60 90 120 150 240 : 3 № 978 (усно) Індивідуальні картки 3 учням. ІІІ. Закріплення та вдосконалення знань учнів. № 973 (усно) 24 • 3 = 72 34 • 2 = 68 17 • 5 =85 № 974 Колективне розв’язування виразів 1 і 2 ,3 і 4 самостійно Крашанок у нас 4, Х• 16 = 80 54 : х = 3 х : 15 =3 №976 Розібрати задачу .Скласти план. Записати скорочений запис. 5 яєчок – вже не мало, IV.Фізхвилинка Для того щоб відпочити, треба музику включити V. Продовження роботи над закріпленням теми. Розв’язання задачі №977 VI.Підсумок уроку. Виставлення оцінок. Ви у мене молодці! VIII . Домашнє завдання №979(приклади)
№980(задача) Презентація знаходиться тут:
Джерело: http://docme.ru/oOk | |
Переглядів: 8437 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0 | |