Дякую! Урок чудовий, нестандартний, змістовний! Повезло діткам з такою творчою вчителькою!
Наша кнопка
Ми будемо Вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу, каталог «Друзі сайту» до Ваших послуг
Емпа́тія(англ. empathy від (грец. patho) — співпереживання) — розуміння відносин, почуттів, психічних станів іншої особи в формі співпереживання. (Вікіпедія)
ЕМПАТІЯ У СПІЛКУВАННІ
Не всім дано відчувати глибоке почуття емпатії, проте проявляти його ми часом буваємо зобов'язані. Правила хорошого тону диктують нам проявляти емпатію – кивати, робити відповідний вираз обличчя у розмові і т.д. Щира ж емпатія зазвичай виникає між двома близькими людьми і дозволяє відчувати взаєморозуміння.
У психології виділяють два види емпатії – вона може бути емоційна і когнітивна. Емоційна емпатія – це здатність на чуттєвому рівні співпереживати людині, і це дуже глибока емпатія. Когнітивна дозволяє шляхом логічного мислення зрозуміти, що в такий момент відчуває людина, і через це наблизитися до істинного співпереживання.
У світському спілкуванні не так і важливо, який вид емпатії задіяний у спілкуванні, а от між двома близькими людьми здатність до емоційної емпатії дуже цінується, адже кожній людині хочеться бачити біля себе тих, хто дійсно розуміє його емоції і здатний до співпереживання. (Джерело)