Каталог статей

Головна » Статті » Новини МОН України » Інформація та рекомендації вчителю [ Додати статтю ]

Про впровадження освітнього інноваційного проекту «Aльфанетшкола»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

Від 16.11.2010 № 1089

 

 

Про впровадження  освітнього                                                                 інноваційного проекту «Aльфанетшкола»

 

 

На виконання Закону України «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007–2015 роки» та з метою впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інноваційних інтерактивних комунікаційних технологій навчання

 

НАКАЗУЮ:

 

1.        Затвердити Програму впровадження освітнього інноваційного проекту

«Aльфанетшкола»  згідно з додатком 1.

2.      Взяти до відома результати впровадження організаційного, пошукового та формуючого етапів проекту, викладені у додатку 2.

3.       Утворити Науково-координаційну раду проекту у складі згідно з додатком 3.

4.       Підтримати пропозицію Науково-координаційної ради щодо призначення науковим керівником проекту Артеменка В.А., доцента кафедри автоматики та управління у технічних системах Національного технічного університету України (за згодою).

3.      Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), робочій групі з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті (Морзе Н.В.) здійснювати організаційне та науково-методичне забезпечення впровадження проекту «Aльфанетшкола».

4.      Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню у загальноосвітніх навчальних закладів проекту «Aльфанетшкола».

5.      Наказ розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua), Інтернет-порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com).

6.      Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра Жебровського Б.М.

 

Міністр                                                                 Д.В. Табачник


Категорія: Інформація та рекомендації вчителю | Додав: [ADM]Irina (15.12.2010)
Переглядів: 679 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!