Каталог статей

Головна » Статті » Увага! Першокласник! » Різні аспекти цього питання [ Додати статтю ]

В 1 клас по-новому: в Україні змінили умови вступу до школи

В 1 клас по-новому: в Україні змінили умови вступу до школи

Згідно з новим законом “Про освіту” конкурсний відбір в 1 класи торкнеться дітей, які живуть поруч зі школою
                                 Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

За словами міністра, батьки хочуть, щоб їхні діти вчитися в так званих хороших школах. А хорошими вважаються ті навчальні заклади, де поглиблено вивчають іноземні мови.

У зв’язку з цим в нових навчальних планах МОН буде збільшено кількість годин з іноземної мови у всіх школах.

“Кожна дитина, як потенційний громадянин країни, яка буде в Європейському Союзі, повинен вільно володіти однією, а краще двома мовами Євросоюзу”, – зазначила Гриневич.

На цей крок в освітньому відомстві підуть, щоб налагодити процедуру конкурсного відбору в перші класи.

Крім того, на думку міністра, проведення конкурсу між дітьми 6-річного віку абсолютно неефективно, тому що не перевіряє цю дитину, а перевіряє його доступ до питань, які заготовили для цього конкурсу, і знання правильних відповідей на них “, – пояснила Гриневич.

Якщо бажаючих вчитися в певному класі буде більше, ніж місць, діти живуть поруч зі школою матимуть першочергове право на зарахування.

“Далі ми змушені взяти на себе цю невдячну завдання і виписати принаймні правила проведення такої співбесіди з дітьми, на основі якого можна приймати рішення, зараховується ця дитина чи ні. У різних країнах дуже різні підходи до цього питання. Один з найпоширеніших підходів в такому випадку – це лотерея “, – пояснила Гриневич.

За словами Гриневич, для того, щоб виключити корупційні ризики, щоб виключити тенденційний підхід при оцінюванні дитини, коли він не може написати в рівних умовах тест – тоді, якщо, наприклад, 5 вільних місць, на які претендує 20 дітей, то розігрується лотерея.

За матеріалами “УП“Джерело: https://politeka.net/ua/news/531807-v-1-klas-po-novomu-v-ukrayini-zminili-umovi-vstupu-do-shkoli/
Категорія: Різні аспекти цього питання | Додав: (05.11.2017) | Автор: PolitekA
Переглядів: 1289 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!