Каталог статей

Головна » Статті » Поради психолога » Cім'я - територія спільна [ Додати статтю ]

Відтепер аліменти збільшаться і стануть власністю дітей

Раніше за прийняття в цілому “Проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання” № 4928 проголосували 226 депутатів. Про це повідомляють на сайті Верховної Ради.
Згідно із законом, розмір аліментів має бути достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.
Прожитковий мінімум у 2017 році в Україні для дітей до 6 років становить із 1 січня до 30 квітня – 1355 грн, із 1 травня до 30 листопада – 1426 грн, із 1 грудня – 1492 грн.
Для дітей від 6 до 18 років прожитковий мінімум із 1 січня до 30 квітня становить 1689 грн, із 1 травня до 30 листопада – 1777 грн, із 1 грудня – 1860 грн.
Спосіб стягнення аліментів визначає той із батьків, із ким проживає дитина. Закон визначає, що аліменти є власністю дитини, а той із батьків, на чиє ім’я їх виплачують, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Окрім того, батьки мають право звернутися до суду із заявою про видання судового наказу про стягнення аліментів у розмірі чверті доходів платника аліментів на одну дитину, третини доходів – на двох дітей, половини доходів – на трьох і більше дітей, але не більше ніж 10 прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку.Джерело: https://www.schoollife.org.ua/vidteper-alimenty-zbilshatsya-i-stanut-vlasnistyu-ditej/
Категорія: Cім'я - територія спільна | Додав: (31.07.2017) | Автор: Шкільне життя
Переглядів: 287 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!