ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ - Новини - Вчитель вчителю - Каталог статей - Вчитель вчителю, учням та батькам

Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ

СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/001583-еп. Подана 01.09.2015
Дата початку збору підписів: 01.09.2015
 

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:     

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ ПІДПИСАЛИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:
3985
підписів з 25000
необхідних
До кінця збору підписів залишилося
54 дні
ПІДТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:
Для того, щоб підтримати петицію, необхідноавторизуватися.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ 
П.О.ПОРОШЕНКУ


Шановний Петре Олексійовичу!

Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
Уряд своєю постановою від 25.03.2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року №373» порушив основні положення статей 22, 43, 64 Конституції України, статті 57 Закону України «Про освіту», статей 8, 21,22 Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про Кабінет Міністрів України», Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні». Ця постанова погіршила умови оплати праці педагогів, фактично поставивши під сумнів суспільну вагомість їхньої професії, оскільки гнучкий розмір до 20 % в умовах неоднакового фінансового забезпечення місцевих бюджетів призвів до того, що практично у кожній області є по декілька районів, які таку надбавку не виплачують або ж виплачують у мізерному розмірі. Це призводить до значного зниження і так невисокого рівня життя освітян, створення вкрай напруженої ситуації та неспокою в колективах, особливо на тлі зростання цін на життєво необхідні товари та тарифи на оплату за комунальні послуги, що шкодить нормальному перебігу навчально-виховного процесу та є небажаними у такий складний для країни час, а також сприяє різним маніпуляціям (політичним, корупційним тощо). Адже престижність праці педагога не може мати територіальних меж чи залежати від волі місцевих чиновників.
Виходячи із вищесказаного пропонуємо Вам, пане Президенте:
• зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373;
• внести на розгляд Верховної Ради законопроект, яким передбачити серед державних гарантій педагогічним працівникам право на надбавку за престижність праці в розмірі 20% посадового окладу(ставки заробітної плати).

З повагою
Голова обласної організації Людмила Мокей 

Зайти і проголосуватиДжерело: https://petition.president.gov.ua/petition/1583
Категорія: Новини | Додав: Еней (09.10.2015)
Переглядів: 892 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1

Добавил: [ADM]Irina
0

Еней, дякую! Вже виставила на сайті. Шановні колеги! Не будьте байдужими до власної зарплати. Зайдіть за посиланням і проголосуйте!
Дата публикации: 09.10.2015 в 18:07
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!