Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » "Методична скарбничка" [ Додати статтю ]

Ваше резюме

Ваше резюме

 

         Ваше резюме - в деякому розумінні Ваш портрет, за яким оцінюватимуть Ваші професійні і особисті якості. Яким би важким не був сьогоднішній ринок праці, але попит на хороших фахівців не лише зберігся, але і неухильно зростає. Безумовно, пропозиція набагато перевищує попит, що народжує великий конкурс фахівців, і тому основним завданням претендентів стає привернути увагу саме до своєї кандидатури. І візитною карткою в цьому питанні є добре складене, грамотне резюме. Будьте впевнені, що Ви зможете підтвердити всю інформацію, яку Ви включили в резюме.

Добре складене резюме збільшує Ваші шанси зацікавити працедавця своєю кандидатурою. Вдале резюме може стати приводом для особистої зустрічі з працедавцем або його представником, але ще не гарантує здобуття роботи. Ваша мета - добитися, щоб той, хто читає Ваше резюме, захотів зустрітися з Вами особисто. Резюме без сумніву має бути набране на комп'ютері. Використовуйте папір білого кольору хорошої якості. Найправильніше набирати його в редакторові Word. Резюме повинне вміститися на 1 аркуш формату А4, текст набирати 14 шрифтом.

 

Звичайне резюме складається з наступних блоків:

 

Прізвище, ім'я, по батькові. Не забудьте вказати контактну інформацію. Варто вказати Вашу адресу, домашній і мобільний номери телефонів, Ваш   e-mail та ін.

Мета - короткий опис того, на здобуття якої посади Ви претендуєте. Тут також можна вказати Ваші побажання і вимоги до майбутнього місця роботи.

Освіта. Потрібно перерахувати учбові заклади, курси, тренінги, які Ви закінчили або де навчаєтеся в даний час, в зворотному хронологічному порядку або за принципом значущості. Можна повідомити про вивчені дисципліни, які допоможуть в шуканій роботі, про написані дослідження і про отримані винагороди.

Досвід роботи в зворотному хронологічному порядку (спочатку вказується останнє місце роботи). Тут варто вказати дати початку і закінчення роботи / проходження практики, назву компанії, профіль її діяльності, Вашу посаду і посадові обов'язки, а також ваші досягнення (якщо, звичайно, такі були). Варто згадувати лише ті місця роботи, які важливі для шуканої роботи.

Додаткова інформація: володіння іноземними мовами, комп'ютером і офісною технікою, наявність прав водія, членство в професійних організаціях і так далі і тому подібне.

Особисті дані - тут можна написати коротку інформацію про свій особистий статус (сімейний стан, вік, прописка). Ви можете коротко згадати про ті якості свого характеру, які, на ваш погляд, додадуть Вам привабливості.

Рекомендації. Не зайвим буде згадати про рекомендації, якщо вони можуть бути надані.

Ще декілька порад: Як правило, на перегляд резюме працедавець витрачає не більше 2-3 хвилин, тому резюме повинно привернути увагу і не повинно шокувати безграмотністю. Перечитайте резюме кілька разів і дайте прочитати друзям або знайомим. Не перебільшуйте - все одно правда рано чи пізно розкриється, швидше за все, вже на співбесіді. Уникайте багатослівності. Не варто писати суми очікуваної зарплати. Адже це - предмет переговорів.

 

Бажаємо гідного місця роботи! Головне при пошуку роботи - завзятості і упевненості в собі!

 

 

 

Категорія: "Методична скарбничка" | Додав: [ADM]Irina (02.10.2008)
Переглядів: 4068 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!