Каталог статей
| Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки | [ Додати статтю ] |
Додавання і віднімання круглих чисел. Повторення і закріплення вивченого
УРОК МАТЕМАТИКИ В 2 КЛАСІ.
Тема: "Додавання і віднімання круглих чисел” .Повторення і закріплення вивченого. Мета: Повторити і закріпити знання учнів про нумерацію трицифрових чисел, вміння додавати і віднімати круглі числа, розв’язувати задачі на порівняння, зведення до одиниці; розвивати логічне мислення, пам’ять. Хід уроку І. Організація класу ІІ. Контроль, корекція та закріплення знань учнів. 1Вступна бесіда. Традиційно в Україні збирання врожаю вінчається яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли й продавали кращі свої набутки. Найбільш відомий є Сорочинський ярмарок. Сьогодні на уроці ми побуваємо на такому ярмарку. Це ярмарок незвичайний, тому робити покупки нам допоможуть» гроші”, які є в кожного учня – ЗНАННЯ. 2Усна лічба. (робота в парах) І. ІІ. 16+5 21: 7 3+25 28: 4 24: 3 30 -9 20 :4 38-12 Переможці отримують півника. (Малюнок) 3 Фронтальна робота. А) Обчислення кругових прикладів. 8 х 8+8 18:2+39 36:6+50 56:8+1 72:8+9 ІІІ.Розвиток математичних знань. 1Робота над задачами. А) Складання задачі за малюнком. Б) Аналіз умови задачі. В) Запис розв’язування задачі. Г) Задачі жарти. 2Самостійна робота. Робота в парах. І. – Розв’язати задачу № 728, с. 121 } ВЗАЄМОПЕРЕВІРКА. ІІ. – Розв’язати задачу № 729, с. 121 Ф і з к у л ь т х в и л и н к а ІУ. Повторення і закріплення вивченого матеріалу. 1Повторення нумерації трицифрових чисел. А) Назвати числа 1 –го розряду; 3-го розряду; 2-го розряду. (робота в парах), перевірка – фронтальна. Б) Полічити десятками до 200. (фронтальна робота) В) Показати число, в якому 3 сотні, 2 десятка, 1 одиниця; 52 десятки 4 одиниці; 40 десятків. (Робота з абаками). 2.Обчислити приклада. Робота в парах. Вставити число, щоб вийшла правильна відповідь. І. ІІ. 170-(20+50) 180 -....=100 800-(500-200) 500 +....=550 130-30+50 600 - .... =540 ПО ЗАКІНЧЕННЮ РОБОТИ ОБМІНЯТИСЯ КАРТКАМИ, ВИКОНАТИ ЗАВДАННЯ, ЗРОБИТИ ВЗАЄМОПЕРЕВІРКУ. 3.Розв’язування рівнянь. І. – Х – 15 = 32+16 ІІ. Х : 4 = 36 ВЗАЄМОПЕРЕВІРКА В ПАРАХ. 1. Повторення геометричного матеріалу. А) Назвати многокутники, з яких складається поросятко. Б) Скільки трикутників на даному малюнку. У. Підсумок уроку. - Що нового дізналися на уроці? - Чим займалися, що відпрацьовували, що розвивали?
Московчук Олена В'ячеславівна, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи № 50 м. Одеси
| |
| Переглядів: 2285 | Рейтинг: 5.0/1 |
| Всього коментарів: 0 | |
