Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки [ Додати статтю ]

Ідеї сюжетно-рольової гри «Чого я хочу навчитися у школі?»

Ідеї сюжетно-рольової гри «Чого я хочу навчитися у школі?»

Ідея №1

Скориставшись прийомом сторітелінг, розкажіть учням історію про двох сусідських хлопчиків-школярів (наприклад, Василя і Петра), розмову яких начебто почули дорогою до школи. Сенс діалогу полягав у тому, що Василю надзвичайно подобається школа, Петро обожнює канікули.

Запропонуйте школярам стати учасниками уявного діалогу та спробувати розказати Петру про те, які на їх думку переваги має школа, які знання та вміння можна отримати.


Ідея №2

Запропонуйте всім учням вийти на вільний від столів простір класу. За сигналом вчителя, наприклад, плесканням у долоні чи увімкненням музики, учні мають почати хаотично рухатись. Після повторного плескання/ вимикання музики, вони мають зупинитися і розіграти діалог з учнем, який виявився поруч, про те, що їм подобається у школі, або чого вони хочуть тут навчитись.

Діалог можна повторити тричі. Після цього учні розсаджуються на свої місця за партою. Після цього можна здійснити рефлексію.Джерело: https://naurok.com.ua/post/ya-shkolyar-1-tizhden-nush-dodatkovi-materiali-ta-rekomendaci
Категорія: Уроки | Додав: [ADM]Irina (29.08.2018) | Автор: На Урок
Переглядів: 362 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!