Каталог статей

Головна » Статті » Вчитель вчителю » Новини [ Додати статтю ]

На думку Табачника українські вчителі працюють в рази менше, аніж радянські

На думку Табачника українські вчителі працюють в рази менше, аніж радянські

Акції шкільних вчителів з вимогою підвищення їм заробітної плати не зможуть змінити Закон про державний бюджет 

Про це заявив міністр освіти та культури Дмитро Табачник під час відеоконференції з освітянами, коментуючи мітинги вчителів за підвищення зарплат, передає ТСН.

На його думку, вчителі отримують низькі зарплати, тому що працюють менше, ніж, наприклад, у радянські часи.
Коментуючи інформацію про те, що на 18 травня заплановані чергові мітинги працівників освіти щодо підвищення їм заробітної плати, міністр сказав: "Я хотів би звернутися до всіх керівників в першу чергу. Ви знаєте, я не розумію всі ці рознарядки, які йдуть на 18 травня, на те, щоб знов їхати в Київ, пікетувати і таке інше. Можу сказати, що якщо місцеві бюджети можуть щось вирішити, ми будемо за це дякувати… Ви ж розумієте, що травневими мітингами ми бюджет не змінимо".
В ході відеоконференції Дмитро Табачник також запевнив, що розуміє боротьбу представників освітянських профспілок, але зазначив, що цього року результат цієї боротьби буде відповідати Закону про державний бюджет.
Також міністр висловив свої думки щодо причини низької заробітної плати в українських загальноосвітніх школах.
"Ви добре пам’ятаєте, мабуть, яке було навантаження на вчителя в середній школі в радянський час – 18 годин (на тиждень – ред.). Але всі вчителі – принаймні, в моїй, 4-й середній школі – боролися за півтори ставки, за 27 годин, і більшість мала навантаження 21-22 години. На сьогодні скільки в нас навантаження в середньому по країні на вчителя в загальноосвітній середній школі? Відповім – 14 годин, а в деяких областях вже дійшло до 12", - наголосив Табачник.
При цьому міністр нагадав, що на початку 90-х років минулого сторіччя навантаження на вчителя київської середньої школи становило навіть 30 годин. "Хіба не в цьому криється в півтора-два рази менша заробітна плата?", - зазначив Табачник, додаючи, що профспілки не хочуть бачити цього нюансу.

 

28.04.2011


Категорія: Новини | Додав: [ADM]Irina (29.04.2011)
Переглядів: 1240 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4

Добавил: Kazanakly
0

А что же говорить о том количестве документации, которую необходимо заполнять учителям???? Больше времени идет на это, а когда же детьми заниматься? Сначала им самим надо в школе поработать и получать такие зарплаты, а потом уже учителей обвинять, что, мол, ставки маленькие.
Дата публикации: 08.08.2011 в 14:30 Спам[Материал]

 

ble>

 


Добавил: Veronika
0

У нас в школе не возьмёшь нагрузку: отдаём коллегам рисование, физкультуру, труд, музыку. Где взять часы?
Да просто нас загнали в угол: хочешь работать учителем - иди на вторую работу.
Дата публикации: 30.04.2011 в 19:41 Спам[Материал]

 

ble>

 


Добавил: ЕЕ
0

Очень интересно получается. Одни будут работать на полторы-две ставки, а другим - придется искать другую работу или оставаться без работы вообще? Об этом господин Табачник не думает? Да о каком качестве может идти речь?
А еще он забывает,что основная масса учителей -женщины. У многих - семьи.
Хотя, что спрашивать? Кто о людях думает?
Дата публикации: 30.04.2011 в 13:54 Спам[Материал]

 

ble>

 


Добавил: anzhela7208
0

Можливо це і так. Але потрібно шановному Табачнику ознайомитись з вимогами сьогодення, це стосується підготовленості вчителя до навчального процесу (різні нововведення), так і самих учнів. А зрештою, якщо взяти навіть 22 год - отримаєш 2200 максимум. Це хіба гроші? Що за них ти собі дозволиш купити? Особливо коли кожного дня тебе шокують ціни.
Дата публикации: 30.04.2011 в 09:43 Спам[Материал]

 

ble>

 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!