Каталог статей

Головна » Статті » Літній оздоровчий табір (пришкільний та ін.) » Барви сонячного літа [ Додати статтю ]

Пришкільний табір "Бригантина"

ЗВІТ ПРОВЕДЕНОЇ РОБОТИ
ЗА І ЗМІНУ 2014р. ДЗВ «БРИГАНТИНА»
КЗШ №94

 

За І зміну у ДЗВ «Бригантина» було оздоровлено 325 дітей. Під час роботи табору працювали гуртки від СЮТ, ЦДЮТ «Дружба» - гурток «Вишиванка», «Паперопластика», СК «Локомотив», бібліотека № 12.
Щодня у таборі проводилась лінійка, ранкова зарядка. Діти відвідали екскурсії до Стелли загиблих воїнів, пожежної частини, екскурсію в парк ім. Богдана Хмельницького, римсько-каталицького собору, на аеродром військового містечка № 33, вокзалу ст. Кривий Ріг – Головний, до квіткового годинника, пам’ятника Козаку Рогу, ТЦ «Юніон», дендропарку, цеху гончарних виробів, краєзнавчого музею.
Всі види виховної діяльності в таборі здійснювались згідно з певним режимом дня.
Обов’язковим було дотримання санітарно – гігієнічних вимог, створення порядку і затишку у ігрових кімнатах, місцях відпочинку.
Молодші школярі, відпочиваючи в таборі, спілкувалися з ровесниками та пізнавали світ переважно в іграх. Тому життя в таборі насичене було іграми, конкурсами, святами.
Дозвілля учнів пройшло весело і з користю.
Були проведені різні заходи лінійка «Барви сонячного літа», естафети «Робінзонада», День іменинника, день казки «Країною казок», гра «Знайди скарб», день іменниника, конкурси «Алло, ми шукаємо таланти», «Ну-мо, хлопці!», «Браво дівчатка», «Що? Де? Коли?». Вихователями були проведені турніри «В країні Ввічливості», «Лицарі і дами», «Знавці етикету». Вікторини для знавців українського одягу, страв.
Вихователями було організовано проведення необхідної роботи щодо попередження дитячого травматизму, дотримання дітьми правил поведінки на воді, правил поведінки в громадських місцях під час екскурсій та походів, правил поведінки з легкозайманими та вибухонебезпечними предметами і речовинами, правил безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, та інш.Бесіди «Як себе поводити на природі», «Як ми говоримо», «Мистецтво бути другом», «Як проводити вільний час і розважатися», «Вплив шкідливих звичок на здоров’я», «Життя і здоров'я — найбільші цінності людини», та інш.
Вся зміна пройшла весело і цікаво.
На святковій лінійці присвяченій закриттю І зміни були нагороджені діти грамотами, подяками, призами.

Начальник ДЗВ «Бригантина» А.Бекман

Категорія: Барви сонячного літа | Додав: alysik (01.11.2015) | Автор: Алла Василівна Бекман E
Переглядів: 2272 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2

Добавил: alysik
Ответ: Надішліть презентацію на адресу: fialkauman@ukr.net
0

подскажите пожалуйста как скинуть документ Презентация Microsoft Office PowerPoint не получается
Дата публикации: 01.11.2015 в 11:51 Спам

Добавил: [ADM]Irina
0

Дякуємо, Алла Василівно, за надісланий матеріал. Звіт буває такий потрібний!   happy
Дата публикации: 01.11.2015 в 11:03
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Никнейм Кащенко Ірина Петрівна (ADM[Irina]) зарегистрирован!