Каталог статей
| Головна » Статті » Вчитель вчителю » Уроки | [ Додати статтю ] |
Іграшки. Тварини
| Тема: Іграшки. Тварини. Мета: Ознайомити учнів з новими словами і практикувати в їх вживанні: fish, frog, dance. Повторити слова: swim, jump, run. Ввести і практикувати у вживанні сап з іншими дієсловами. Закріпити лексику та граматику уроку за допомогою пісні «І can jump like a frog». Ознайомити учнів з правилами читання голосної а у відкритому та закритому складах і практикування у читанні слів з нею. Ознайомити учнів з правилом читання х та відпрацювати вимову х у словах. Відпрацювати правильну вимову звука [æ] та дифтонга [еі]. Ввести літеру Uu. Розвивати увагу, логічне мислення, мовну здогадку, самоконтроль. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, комп’ютер, магнітофон, картки, малюнки для перевірки домашнього завдання. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Sing your favourite greeting song! (Два-три учні по черзі вітають клас своєю улюбленою вітальною піснею. Клас підспівує.) (На дошці — малюнки жаби та риби, сло¬во сап, літера Uu.) Сьогодні ви познайомитесь зі словами нової теми «Animals »(учитель показує на малюнки), навчитеся говорити про те, що ви або інші уміють робити, а також читати слова з голосною а у відкритому та закритому складах і познайомитеся з новою літерою — Uu. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання. 1) Для перевірки засвоєння нової лексики учитель ставить запитання, учні відповідають на нього. Т (показуючи по черзі пари малюнків: собаки та конури, ляльки та ліжка, кішки та стільця, миші та стола, Санта Клауса та різдвяної іграшки): Whose house is it? P1: It is a dog's house. T: Whose bed/chair/table/toy is it? (Як завжди, учні за кожну правильну відповідь отримують оцінки, наклейки тощо.) 2) Учні разом з учителем співають пісню. Т: Let's sing the song «This is my house». 3) Учитель перевіряє зошити з письмовим завданням. 4) Учні по черзі за викликом учителя читають слова та речення на с. 71. 2. Подання нового мовного матеріалу і практикування у його вживанні. Т: Open your books at page 72. Look and mime: fish, frog, now do the actions: swim, jump, run. Now listen and repeat: fish, frog, swim, jump, run. (Учитель читає слова, учні по¬вторюють. Потім учитель по черзі демонструє малюнки риби та жаби.) What is it? ( Презентація «At the zoo») 3. Подання граматичного матеріалу і практикування в його вживанні. 1) Учні читають комікс спочатку за вчителем, потім самостійно за ролями. Т: Page 72. Look, listen and repeat. Let's act out the comic. Who is Tom/his Granny/his Grandpa? A frog can jump. A fish can swim. (Учитель показує малюнок собаки/птаха.) What can a dog/bird do? T: What can you do? Р;: I can draw. P2:1 can swim. І так далі. ( Презентація «I can») 2) Учні повторюють за вчителем речення на с. 73. Т: Page 73. Remember. Read after me: I can run. He can jump. She can jump. It can jump. 3) Учні в парах розглядають малюнки та складають речення на с. 73. Т: Page 73. Point and say. Pair work. Зразок: Tom can sing. 4. Закріплення лексики та граматики уроку за допомогою пісні «І can jump like a frog». 1) Учитель семантизує слова та фрази: like a fish/like a frog, dance, just like this перекладом, пояснює, що «boing», «splish» — це звуки, які видають жаби та риби. Т: Open your books at page 73. Playtime. Song. 2) Учні співають разом із учителем. Потім три-чотири учні співають за бажанням. Т: Now listen to the song. Now let's sing together. Now volunteers. 5. Ознайомлення з правилами читання літери а.
1) Усі учні читають слова, які вони прописали в зошитах удома. Т: Open your copybooks. Read the words. 2) Варіант 1. На дошці у два стовпчики написані слова з а у відкритому та закритому складах. (картки для читання) T: Look and listen. (Учитель читає слова парами: [kein — kæn...].) Ви пам'ятаєте, що голосні читаються у відкритому складі так, як називаються в алфавіті. Отже, а у від¬критому складі читається як [еі], а в закритому — як [æ]. При вимові [æ] губи трохи розтягнуті, нижня щелепа опущена. (Учитель демонструє. Учні повторюють.) Listen and repeat: A black cat sat on a mat and ate a fat rat. (Спочатку всі учні, потім чотири-п'ять за викликом учителя повторюють скоромовку.) При вимові [еі] язик притиснутий до нижніх зубів, губи трохи розтягнуті. (Учитель демонструє. Учні повторюють.) Потім усі учні по черзі читають слова-приклади, спочатку — у першому стовпчику, потім — у другому, далі парами. 3) Варіант 2. Спочатку учні читають за вчителем, потім усі учні по черзі слова та ременям на с. 73. Т: Page 73. Read after me: bag, dad, can, Ann, Sam, and, stand. Read after me: she. She is Ann. She can run and she can swim. Now you read. (Усі учні за викликом учителя чи¬тають речення.) 4) Усі учні за викликом учителя читають слова. Далі слухають і читають речення за вчителем, а потім три-чотири учні за бажанням. Page 73. Read after me: Max, Six, box. Now you read. Listen and read after me: He is not Tim. He is Max. 6. Подання фонетичного матеріалу. 1) Учитель читає вірш на с. 73. Учні повторюють. Т: Books at page 73. Letterfun. 2) Ознайомлення з літерою Uu . ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Домашнє завдання. Вивчити нові слова: fish, frog, dance. Вивчити за бажанням пісню «І can jump like a frog» (с. 73). Прописати у зошиті рядок великої і рядок маленької літери Uu. Прописати по рядку слова: bag, dad, can, Sam, six, box. Читати слова та речення на с. 73. 2. Підведення підсумків уроку. Т: Розкажіть про свої досягнення сьогодні. | |
| Переглядів: 673 | Рейтинг: 0.0/0 |
| Всього коментарів: 0 | |
